ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Microsoft та Oracle анонсували Oracle Database@Azure, яка дозволяє клієнтам баз даних Oracle легше використовувати служби Azure

author avatar ProIT NEWS

Служба Oracle Database@Azure була продемонстрована під час онлайн-презентації, у якій взяли участь Ларрі Еллісон, голова правління та головний технічний директор Oracle, і Сатья Наделла, голова та генеральний директор Microsoft.

По суті, ці компанії налагодили запуск служб баз даних Oracle на хмарній інфраструктурі Oracle на основі апаратного забезпечення та рішень центру обробки даних Microsoft Azure, повідомляє Redmond.

Еллісон зазначив, що співпраця з Microsoft передбачала буквально фізичне переміщення «всього апаратного забезпечення бази даних Oracle, яке використовується в Oracle Cloud, і всього програмного забезпечення баз даних, що використовується Oracle Cloud, у Центри обробки даних Azure».

Стосовно даних клієнтів він зауважив, що «більшість із них ще не перенесено з локальної мережі у хмару, але це планується».

Наделла підкреслив, що партнерство допоможе прискорити хмарну міграцію. Також він додав, що це спонукатиме організації до нових речей, таких як впровадження штучного інтелекту, для якого потрібні дані.

«Тепер Azure є єдиним хмарним постачальником, крім Oracle Cloud Infrastructure, який розміщує служби Oracle», – пояснив Корі Сандерс, корпоративний віцепрезидент Microsoft Cloud у галузі.

Завдяки партнерству й інтеграції клієнти Azure отримають доступ до Oracle Exadata Database Service, Oracle Autonomous Database й Oracle Real Application Clusters, які використовують технологію Oracle Cloud Infrastructure.

Переваги для клієнтів від інтеграції передбачають:

  • Можливість переміщення наявних баз даних Oracle до Oracle Cloud Infrastructure на Azure.
  • Покращену безпеку завдяки зберіганню програм і даних в одній мережі.
  • Можливість використання служб Azure, зокрема використання даних для навчання моделей штучного інтелекту.
  • Керування за допомогою порталу Azure й API Azure.

На прессторінці Microsoft опублікували знімок екрана, на якому показано, як Oracle Database@Azure відображається на порталі Azure:

Еллісон описав технологію Oracle як безперебійну роботу в Azure, що забезпечує доступ до багатьох служб Microsoft і рішень ШІ.

«Тепер це все одна мультихмарна система», – додав він.

Відповідно до спільного пресрелізу компаній, Oracle Database@Azure матиме «рівноцінність функцій і цін». Покупки будуть спрощені у службах Oracle й Azure.

Обидві компанії відповідають за тестування й підтримку. Oracle Database@Azure буде пропонуватися через онлайн-простір Microsoft Azure Marketplace. Для цього можна використовувати наявну ліцензію Oracle Database.

Корпорація Microsoft вже опублікувала цю цільову сторінку для клієнтів Oracle, які хочуть перемістити свої бази даних в інфраструктуру Azure.

Раніше ми повідомляли, що Microsoft робить штучний інтелект доступнішим. Зокрема, йдеться про нові можливості в Azure AI Studio.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.