ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft тепер має посібник зі встановлення Linux

author avatar ProIT NEWS

Microsoft публікує багато посібників і підручників щодо принципів роботи програмного забезпечення тощо. Хоча більшість із них присвячено екосистемі Microsoft, компанія несподівано опублікувала новий посібник про те, «як завантажити та встановити Linux», повідомляє Windows Central.

Linux – це операційна система, як Windows або MacOS. Основна відмінність полягає у тому, що Linux є операційною системою з відкритим вихідним кодом і розроблена спільнотою на основі ядра Linux.

Як підкреслює Microsoft у посібнику:

«Linux це операційна система, схожа на Windows, але з багатьма різними версіями через природу відкритого коду та можливість повного налаштування».

У своєму підручнику компанія наводить чотири різні методи, які можна використовувати для завантаження та встановлення Linux: за допомогою підсистеми Windows для Linux (WSL), за допомогою Linux на голому металі, за допомогою локальної віртуальної машини або за допомогою хмарної віртуальної машини.

Варто зазначити, що в посібнику висвітлюються необхідні кроки, які потрібно виконати, щоб запустити Linux на комп’ютері, вибрати метод встановлення, вибрати дистрибутив Linux і встановити дистрибутив за допомогою бажаного методу встановлення.

Крім того, наведена інформація про менеджери пакетів розповсюдження, а також корисна інформація щодо оновлення доступних пакетів.

Параметр WSL, по суті, – функція Windows, яка дає змогу розробникам запускати середовище GNU/Linux, включно з більшістю інструментів командного рядка, утиліт і програм безпосередньо у Windows, без витрачання часу на традиційну віртуальну машину.

Раніше ми повідомляли, що Microsoft нещодавно закрила лазівку, яка дозволяла користувачам активувати Windows 11 і Windows 10 за допомогою старіших ключів Windows.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.