ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft виправляє баг, що спричиняв помилки шифрування диска BitLocker

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft виправила відому проблему, яка спричиняла помилки шифрування диска BitLocker у деяких керованих середовищах Windows. Про це повідомляє BleepingComputer.

У Microsoft заявили, що Intune є однією з платформ MDM, на яку вплинула ця помилка, і підтвердили, що це також може вплинути на сторонні рішення MDM. Однак було уточнено, що це лише проблема звітування, тож помилка фактично не впливає на шифрування диска чи звітування про інші проблеми з пристроями, включно з іншими проблемами з BitLocker на зареєстрованих пристроях Windows.

«Використання налаштувань політики FixedDrivesEncryptionType або SystemDrivesEncryptionType у вузлі постачальника послуг конфігурації BitLocker (CSP) у програмах керування мобільними пристроями (MDM) може некоректно відображати помилку 65000 у параметрі «Потрібне шифрування пристрою» для деяких пристроїв у вашому середовищі», – повідомили у компанії.

Уражені середовища – це ті, в яких увімкнено політику «Застосовувати тип шифрування диска на дисках операційної системи» або «Застосовувати шифрування диска на фіксованих дисках» і вибрано «Повне шифрування» або «Лише використаний простір».

Виправлена помилка стосується лише таких клієнтських платформ, як Windows 11 21H2/22H2, Windows 10 21H2/22H2 і Windows 10 Enterprise LTSC 2019.

Крім того, це впливає лише на системи, де шифрування дисків застосовується для ОС і фіксованих дисків.

Microsoft усунула цю помилку в попередньому оновленні KB5034204, випущеному 23 січня для Windows 11, і сукупному оновленні KB5034763, випущеному 13 лютого для Windows 10. Однак у компанії кажуть, що не будуть виправляти помилку для Windows 10 Enterprise LTSC 2019, яка перебуває в розширеній підтримці.

Це рішення ґрунтується на тому факті, що помилка обмежена лише сценарієм звітування. Це означає, що вона не впливає на шифрування диска чи звітування про інші проблеми на пристрої.

Адміністратори все ще можуть пом’якшити проблему в системах Windows 10 Enterprise LTSC 2019, увімкнувши параметр «Не налаштовано» для політики «Застосувати шифрування диска на фіксованих дисках» або «Застосувати тип шифрування диска на дисках операційної системи» в Microsoft Intune.

Раніше ProIT повідомляв, що Microsoft тестує рекламу в меню «Пуск» на Windows 11.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.