ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Нових смартфонів Nokia не буде. Прем’єра смартфона від HMD Global готується на кінець лютого

author avatar ProIT NEWS

У межах стратегічного кроку HMD Global має намір оновити свою продуктову лінійку, залишивши бренд Nokia для більш простих мобільних телефонів. Майбутня ж лінійка під брендом HMD включатиме смартфони, планшети та сучасні повністю бездротові навушники (TWS), йдеться на сайті компанії.

У вересні 2023 року компанія визначилася зі створенням нового бренду HMD (Human Mobile Devices) і планами на випуск пристроїв під цією назвою.

Вказані зміни вже відобразили на офіційному вебсайті компанії, а також у соціальних мережах, де зникла згадка про бренд Nokia.

Під новим брендом HMD першим пристроєм, який має бути представлений, стане смартфон, прем’єра якого запланована на виставці Mobile World Congress (MWC) 2024 у Барселоні, яка триватиме з 26 до 29 лютого. За неофіційними даними, пристрій матиме 108-мегапіксельну камеру і стилістично нагадуватиме Nokia Lumia.

У компанії кажуть, що планують представити надійні, веселі, безпечні, швидкі й доступні нові телефони. Більшість наявних смартфонів і планшетів Nokia продаватимуть зі знижкою, доки їх запас не вичерпається.

Слід зазначити, що фінська компанія Nokia зберігає світове лідерство у виробництві комунікаційного обладнання та залишається піонером у сфері передових мобільних технологій із понад 6000 патентів, які є невіддільною частиною стандарту 5G.

Також нещодавно Nokia продемонструвала лінійку власних надійних смартфонів для промислового використання, які жодним чином не пов’язані з HMD Global.

HMD Global уклала ліцензійну угоду з Nokia Corporation у 2016 році, отримавши право виробляти смартфони під її брендом. Це партнерство дало HMD Global можливість використовувати торгову марку Nokia.

Читайте також на ProIT: Nokia нещодавно випустила телефон, який нагадує про 1996 рік. Ви згадаєте, як телефонувати та грати у «змійку».

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.