Нових смартфонів Nokia не буде. Прем’єра смартфона від HMD Global готується на кінець лютого
Приблизно хвилину

Нових смартфонів Nokia не буде. Прем’єра смартфона від HMD Global готується на кінець лютого

author avatar ProIT NEWS

У межах стратегічного кроку HMD Global має намір оновити свою продуктову лінійку, залишивши бренд Nokia для більш простих мобільних телефонів. Майбутня ж лінійка під брендом HMD включатиме смартфони, планшети та сучасні повністю бездротові навушники (TWS), йдеться на сайті компанії.

У вересні 2023 року компанія визначилася зі створенням нового бренду HMD (Human Mobile Devices) і планами на випуск пристроїв під цією назвою.

Вказані зміни вже відобразили на офіційному вебсайті компанії, а також у соціальних мережах, де зникла згадка про бренд Nokia.

Під новим брендом HMD першим пристроєм, який має бути представлений, стане смартфон, прем’єра якого запланована на виставці Mobile World Congress (MWC) 2024 у Барселоні, яка триватиме з 26 до 29 лютого. За неофіційними даними, пристрій матиме 108-мегапіксельну камеру і стилістично нагадуватиме Nokia Lumia.

У компанії кажуть, що планують представити надійні, веселі, безпечні, швидкі й доступні нові телефони. Більшість наявних смартфонів і планшетів Nokia продаватимуть зі знижкою, доки їх запас не вичерпається.

Слід зазначити, що фінська компанія Nokia зберігає світове лідерство у виробництві комунікаційного обладнання та залишається піонером у сфері передових мобільних технологій із понад 6000 патентів, які є невіддільною частиною стандарту 5G.

Також нещодавно Nokia продемонструвала лінійку власних надійних смартфонів для промислового використання, які жодним чином не пов’язані з HMD Global.

HMD Global уклала ліцензійну угоду з Nokia Corporation у 2016 році, отримавши право виробляти смартфони під її брендом. Це партнерство дало HMD Global можливість використовувати торгову марку Nokia.

Читайте також на ProIT: Nokia нещодавно випустила телефон, який нагадує про 1996 рік. Ви згадаєте, як телефонувати та грати у «змійку».

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.