ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Nokia представила промислові надійні смартфони з 5G, але не буде їх продавати

author avatar ProIT NEWS

Фінська компанія Nokia продемонструвала лінійку надійних смартфонів для промислового використання. Прикметно, що ці смартфони жодним чином не пов’язані з HMD Global, яка має право випускати смартфони під брендом Nokia.

Розробкою нових продуктів займалася німецька i.safe MOBILE. Гаджети пропонуються «як послуга» разом із програмним забезпеченням Nokia, повідомляє TechNewsSpace.

Виготовлені в США портативні пристрої мають захист IP68. Він підтримує установку двох SIM-карт, а також eSIM, пропонує змінний акумулятор і можливість призначати функції кнопкам на корпусі гаджета або зовнішнім аксесуарам, наприклад для зв’язку «Натисни і говори». Це означає, що співробітники компанії матимуть змогу спілкуватися, не знімаючи засобів захисту, будь то шоломи чи рукавички.

Також розробник забезпечив вибухозахист для пристроїв: вони придатні для використання в зонах ATEX Zone 1 і ATEX Zone 2 з вибухонебезпечною атмосферою при видобутку газу і нафти, а також у шахтах.

За словами представників Nokia, підтримується повний набір частот. Це означає, що пристрої можуть використовувати компанії по всьому світу.

Смартфони розгорнуті на платформі Nokia Digital Automation Cloud (DAC) і пропонуються в моделі передплати як послуга (aaS). Попередньо встановлені програмні пакети дають змогу адміністраторам застосовувати групові політики та керувати масштабом для всього свого парку.

Програма Nokia Team Comms (NTC) 23 на платформі Nokia Mission Critical Industrial Edge (MXIE) відповідає стандарту Mission Critical Services (MCS), визначеному організацією 3GPP. Вона надає такі функції, які традиційно доступні в більш складних і дорогих рішеннях: голос і відеоспілкування підтримуються як з одним, так і з кількома учасниками. NTC дає змогу надавати комунікаційні мережі без підключення до Інтернету, тобто всі дані залишаються в інфраструктурі компанії.

Нарешті, компанія оголосила, що платформа Nokia Network Digital Twin (NDT) тепер може працювати на всіх пристроях Android, дозволяючи Nokia MXIE збирати й обробляти дані про покриття та продуктивність у реальному часі з Wi-Fi, приватних і публічних мобільних мереж.

Адміністратори складних промислових середовищ, таких як порти, заводи та шахти, можуть бачити, як операції впливають на продуктивність мережі, і використовувати цю інформацію для планування й розподілу ресурсів.

Pаніше ми повідомляли, що нещодавно Nokia випустила телефон, який нагадає користувачам 1996 рік.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.