ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Cisco та Intel розширюють партнерство Wi-Fi 7

author avatar ProIT NEWS

Cisco та Intel розширили своє партнерство, щоб зосередитися на спільній розробці технологій Wi-Fi 7 і посиленні взаємодії між точками доступу Cisco та клієнтськими пристроями Intel. Про це повідомляє NetworkWorld.

Як повідомив у блозі Томас Ханнафорд, менеджер зі зв’язків з Intel, угода передбачає інвестиції обох компаній у розроблення рішень наступного покоління Wi-Fi 7 і забезпечення сумісності продуктів через спільні лабораторії, ранній обмін кодами й тестування.

Додаткові зусилля зосереджені на технологіях обробки чутливих до затримок застосунків і розширеному пріоритезації трафіку для більш надійного підключення, заявив Ханнафорд.

Очікується, що Wi-Fi 7, також відомий як 802.11be, зменшить затримку, збільшить пропускну здатність мережі, підвищить ефективність і підтримуватиме більше підключених пристроїв.

Проте для Wi-Fi 7 ще зарано. Очікується, що IEEE погодить остаточну специфікацію пізніше цього року, а Wi-Fi Alliance лише розпочав свою офіційну програму сертифікації для пристроїв і продуктів Wi-Fi 7.

Wi-Fi 7 використовуватиме надзвичайно високу пропускну здатність (EHT), щоб забезпечити максимальну швидкість передачі даних понад 40 Гбіт/с, що робить його значно швидшим, аніж попередні покоління стандарту Wi-Fi.

Експерти кажуть, що ця технологія націлена переважно на фізичні засоби (PHY) й засоби контролю доступу (MAC), здатні підтримувати максимальну пропускну здатність щонайменше 30 Гбіт/с.

Іншою особливістю Wi-Fi 7 є багатоканальна робота (MLO), яка дозволяє пристроям одночасно надсилати й отримувати дані в різних діапазонах частот і каналах, підвищуючи при цьому ефективність бездротових з’єднань.

Додаткові функції, такі як шифрування й автентифікація через WPA3 Enterprise, ще більше посилюють безпеку Wi-Fi, заявив Ханнафорд.

«Завдяки цій співпраці Intel і Cisco забезпечать значно вищий рівень наскрізної надійності, надійну високу пропускну здатність, низьку затримку та детерміновану продуктивність Wi-Fi 7 шляхом оптимізації MLO та управління якістю обслуговування, а також використання спектру 6 ГГц щодо автоматизованої координації частоти з низькою потужністю у приміщенні та стандартної потужності», – заявив посадовець.

У компанії Intel заявили, що розробка WiFi 7 доповнить нещодавно анонсовані платформи ПК зі штучним інтелектом, які мають вбудований нейронний процесор, енергоефективне прискорення штучного інтелекту та локальні висновки на ПК.

Інтеграція технології Wi-Fi 7 у платформу ПК Intel зі штучним інтелектом обіцяє покращену продуктивність мережі, зменшення затримки та збільшену пропускну здатність – усі основні вимоги для підтримки програм ШІ, які вимагають високошвидкісної передачі даних і з’єднань із малою затримкою.

Cisco та Intel багато років співпрацювали над покращенням бездротових послуг. Минулого року постачальники оголосили, що створять еталонну архітектуру для послуг 5G, які можна буде використовувати, наприклад, для Інтернету речей (IoT), виробництва, ланцюга поставок або розумних сайтів. Компанії мають намір зробити архітектури доступними для партнерів-постачальників керованих послуг.

Раніше ProIT повідомляв, що Cisco тепер пропонує індивідуальні пакети IoT/OT.

Також ми писали, що компанія запускає Motific hub для оптимізації розгортання генеративного ШІ.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.