ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Cisco тепер пропонує індивідуальні пакети IoT/OT

author avatar ProIT NEWS

Компанія Cisco реалізувала новий проєкт, який передбачає більш тісну співпрацю з партнерами, щоб запропонувати пакети мережевих і програмних компонентів, які поєднують ІТ-елементи з Інтернетом речей (IoT) та операційними технологіями (OT). Про це повідомляє NetworkWorld.

Постачальники OT отримують доступ до портфоліо Cisco для промислового IoT і Meraki IoT, інструкцій, технічної експертизи, платформ і послуг життєвого циклу. Так партнери зможуть пропонувати клієнтам індивідуальні пакети інтегрованих IT/OT технологій за допомогою того, що Cisco називає OT Supplier RTM (оперативний шлях постачальника технологій до ринку).

Промислове портфоліо Cisco IoT включає дротові та бездротові комутатори й маршрутизатори, а також платформу IoT Control Center для керування середовищем. Meraki IoT включає програмне забезпечення для керування хмарою, різноманітні пристрої IoT та бездротові точки доступу.

У таких галузях, як виробництво, комунальні послуги, розумні будівлі, енергетика тощо, конвергенція ІТ/ОТ є пріоритетом, оскільки компанії об’єднують бізнес-процеси, аналітику та засоби контролю в єдине середовище.

За словами Джейсона Галло, віцепрезидента Cisco із прискорення виходу на ринок партнерів, глобального партнера та шляхів до ринку, ініціативи з цифрової трансформації та інтелектуального виробництва прискорили конвергенцію мереж IT та OT.

«Конвергенція IT та OT дозволяє партнерам Cisco отримати доступ до нових бюджетів і будувати відносини з новими покупцями. У довгостроковій перспективі, незважаючи на ринкові коливання, конвергенція ІТ/ОТ виявилася стійкою сферою інвестицій для бізнесу, оскільки хвиля оцифрування швидко виходить за межі закритих просторів підприємств», – зазначив Галло.

За даними консалтингової лабораторії Supply Chain Lab, мета плану постачальників OT – забезпечити легкий доступ до продукції компанії через найбільш ефективні й економічно вигідні канали, водночас максимізуючи дохід і прибутковість.

«Клієнти повідомляють, що спеціалізація постачальників є одним із трьох основних критеріїв вибору партнера. Спеціалізації рішень Cisco пропонують партнерам більше можливостей продемонструвати свої можливості та виділитися на ринку», – написав Галло.

Cisco пропонує кілька спеціалізацій, включно з Industrial IoT і Commercial IoT Specialization, запущеною на початку лютого 2024 року.

Першими постачальниками OT, які стануть частиною Cisco OT Supplier RTM, є Wesco, Industrial Networking Solutions, Madison Technologies і Routeco.

Підприємства все частіше звертаються до технологічних партнерів і керованих послуг, які вони пропонують. IDC у своєму дослідженні майбутнього галузевих екосистем виявила, що до кінця цього року майже 60% опитаних організацій розширять кількість партнерів, з якими вони працюють за межами своєї основної галузі.

За даними IDC, низка факторів, що дестабілізують ринок, зокрема пандемія, дефіцит ланцюга постачання, продовження впровадження хмарних технологій і зростання варіантів інфраструктури як послуги, надали підприємствам більше можливостей для створення партнерських відносин, щоб допомогти заповнити прогалини, стимулювати інновації та зруйнувати цілі галузі.

У компанії також заявили, що очікують значного зростання партнерських продажів.

«Ми вважаємо, що до 2027 року 47% того, що продає Cisco, продаватиметься через керовані послуги», – сказала в інтерв’ю Network World на початку цього року Олександра Загурі, віцепрезидент із продажів партнерських керованих послуг і XaaS глобальної партнерської організації Cisco.

Раніше ProIT повідомляв, що Cisco планує зосередитися на ШІ та безпеці й скоротити 5% персоналу, а це 4200 робочих місць.

Також ми писали, що Cisco запускає Motific hub для оптимізації розгортання генеративного ШІ.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.