ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Cisco планує зосередитися на ШІ та безпеці й скоротити 5% персоналу, а це 4200 робочих місць

author avatar ProIT NEWS

Компанія Cisco оголосила про план реструктуризації. Згідно з ним постачальник мережевих технологій скоротить 5% (приблизно 4200 робочих місць) із 84 900 співробітників, оскільки планує продовжувати зосереджуватися на таких потужних сферах, як ШІ та безпека, повідомляє Network World. Це вже друге велике звільнення, яке компанія розпочала за останні 18 місяців.

Незважаючи на зростання у сфері безпеки, бездротових мереж та мереж ШІ, компанія бачить низку проблем у найближчій перспективі.

«З точки зору макросередовища ми бачимо більший ступінь обережності при укладенні угод через високий рівень невизначеності. Оскільки ми чуємо це від наших клієнтів, це спонукає нас бути більш обережними із нашими прогнозами й очікуваннями. Ми також продовжуємо спостерігати слабкий попит з боку наших клієнтів на телекомунікаційні й кабельні послуги. Ця галузь зазнала значного тиску, і вони коригують етапи розгортання, що негативно впливає на перспективи нашого бізнесу», – сказав генеральний директор Cisco Чак Роббінс.

Позитивним є те, що потреба в ШІ зростає. Цього місяця Cisco та NVIDIA розширили своє партнерство, щоб запропонувати інтегроване програмне забезпечення та мережеве обладнання, яке обіцяє допомогти клієнтам легше розгорнути інфраструктуру для підтримки програм ШІ. Очікується, що партнерство потенційно принесе надприбутки для обох компаній.

Роббінс також зазначив про зростання платформи безпеки XDR постачальника.

«Наші рішення безпеки, такі як розширене виявлення та реагування (XDR) і безпечний доступ, швидко розвиваються після запуску цієї осені. Ми маємо понад 230 клієнтів Cisco XDR зараз. Протягом наступних 6 місяців ви можете очікувати більш значущих оголошень у всьому портфелі завдяки нашим прискореним органічним інноваціям і неорганічним інвестиціям», – сказав посадовець.

Служба Cisco XDR об’єднує кілька продуктів безпеки Cisco і сторонніх виробників для контролю доступу до мережі, аналізу інцидентів, усунення загроз та автоматизації реагування. Усе це здійснюється через єдиний хмарний інтерфейс.

Раніше ми повідомляли, що Cisco запускає Motific hub для оптимізації розгортання генеративного ШІ.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.