ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Cisco запускає Motific hub для оптимізації розгортання генеративного ШІ

author avatar ProIT NEWS

Компанія Cisco пропонує хмарну послугу, яка надає корпоративним клієнтам централізований хаб для керування генеративними елементами ШІ, такими як великі мовні моделі (LLM), елементи керування безпекою, API тощо.

Служба під назвою Motific обіцяє допомогти оптимізувати та прискорити створення, розгортання й керування застосунками на основі генеративного ШІ, повідомляє NetworkWorld.

«Думайте про Motific як про єдиний магазин, де низка персонажів (великі мовні моделі, ChatGPT тощо) об’єднуються з політиками та джерелами даних, що стосуються конкретної організації підприємства, щоб полегшити створення та розгортання генеративних програм штучного інтелекту в безпечному місці безпечним способом», – сказав Віджой Панді, старший віцепрезидент передового дослідницького підрозділу Cisco Outshift.

Організації хочуть стандартизувати та шаблонізувати типові будівельні блоки застосунків genAI, такі як помічники, API, базові моделі, бази знань для пошуково-доповненої генерації (RAG) і засоби керування політикою. Motific відповідає цим інтересам, сказав Панді.

RAG – це структура штучного інтелекту, яка зазвичай підвищує якість відповідей LLM, включаючи ресурси з різних місць, щоб посилити точність, достовірність і контекстуальну релевантність цих відповідей.

Після встановлення Motific виявляє будь-які генеруючі ресурси штучного інтелекту на підприємстві та дозволяє клієнтам налаштовувати шаблони й політики для конкретних програм.

Ідея полягає в тому, щоб скоротити час розробки програм із генеративним ШІ з місяців до днів, додав Панді.

За його словами, Motific пропонує контроль відповідності надмірного використання, перевищення витрат та інтеграцію джерел даних для конкретної організації.

Він також відстежує бізнес-процеси та надає інформацію про використання з аналізом рентабельності інвестицій і витрат, включаючи консолідований моніторинг контрольних журналів і відстеження ключових показників усіх запитів користувачів.

«Motific використовує масу генеративних технологій ШІ. Наприклад, він використовує блок швидкої обробки, щоб надати інформацію, яка зводить до мінімуму галюцинації ШІ та токсичність у процесі розробки», – сказав Панді.

Підприємства можуть використовувати вбудовані засоби контролю політики Motific. Наприклад, для обробки відповідності, конфіденційних даних, безпеки та доступу або налаштувати їх на основі власних внутрішніх політик.

Що стосується безпеки, то перший випуск Motific реалізує інструменти й технології Open Worldwide Application Security Project (OWASP) для захисту програм. Motific повідомить командам безпеки, якщо є проблема з безпекою. Система також може генерувати код виправлення, щоб допомогти вирішити проблему.

Зауважимо, що Motific стане загальнодоступним вже до червня цього року.

Раніше ProIT повідомляв подробиці угоди між Cisco та Splunk, яка покликана суттєво розширити портфоліо безпеки.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.