ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Ericsson скоротить 1200 робочих місць у Швеції

author avatar ProIT NEWS

Компанія Ericsson оголосила, що звільнить близько 1200 співробітників у Швеції, оскільки стикається зі зниженням попиту на своє обладнання 5G, повідомляє CNBC.

У компанії заявили, що звільнення є частиною ширшого плану скорочення витрат цього року, який включатиме більше зусиль для підвищення ефективності.

Минулого року, щоб скоротити витрати, було звільнено 8500 співробітників. Це становило приблизно 8% від всієї робочої сили.

«Ініціативи щодо економії витрат охоплюють різні сфери, такі як скорочення консультантів, оптимізація процесів і скорочення кількості об’єктів», – йдеться в заяві Ericsson.

У компанії додали, що вже розпочали переговори із профспілками.

За даними Комісії з цінних паперів і бірж США, станом на кінець минулого року в Ericsson було 99 950 співробітників, у тому числі 10 744 працівники у Північній Америці.

Оголошення про масові скорочення відбуваються на тлі того, що компанії в технологічній галузі продовжують масово скорочувати кількість робочих місць.

За даними Layoffs.fyi, тільки з початку року понад 50 тисяч працівників були звільнені з більш ніж 200 технологічних компаній. Торік же понад 260 тисяч працівників звільнили з майже 1200 технологічних компаній.

Нагадаємо, що у січні Google підтвердив звільнення близько тисячі інженерів.

Компанія Cisco цього року планує зосередитися на ШІ та безпеці й скоротити 5% персоналу, а це 4200 робочих місць.

Про скорочення персоналу на 10% заявляли й у Snap. Минулого року дохід компанії знизився удвічі.

Наприкінці 2023 року у звʼязку зі зниженням попиту на 5G про значне скорочення персоналу заявила й Nokia. Компанія збирається скоротити 14 тисяч робочих місць.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.