ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Польський IT-консорціум Euvic Group придбав частку українського аутсорсера 7Devs

author avatar ProIT NEWS

Польська Euvic Group, яка налічує 6 тисяч фахівців і в портфелі якої тепер 4 українські компанії, придбала частку українського розробника програмного забезпечення 7Devs. Про це Forbes повідомила пресслужба Mergewave Capital – інвестиційного M&A радника Euvic Group в Україні.

7Devs – це харківський аутсорсер, заснований у 2016 році. Ключові клієнти 7Devs перебувають у Європі, США та Канаді. Компанія спеціалізується на Web- та Mobile-розробці, IT-консалтингу, хмарних технологіях, брендингу та UI/UX дизайні.

Для 7Devs угода з Euvic Group – це можливість інтегрувати низку процесів для розвитку бізнесу і стати потужнішим гравцем на міжнародному ринку. Натомість польська ІТ-компанія продовжує експансію українського ІТ-ринку, повідомили у пресслужбі MergeWave Capital.

«Завдяки цій угоді наша компанія отримує зацікавленого інвестора, що активно долучатиметься до бізнес-процесів замість декількох пасивних учасників», – зазначив засновник харківського аутсорсера Олексій Кавінскі.

Вартість угоди не розголошується.

«Однією із неочевидних переваг є те, що капіталізація компанії від такого поглинання стрімко зростає. Безперечно, розголошувати вартість угоди ми не можемо, але маю зазначити, що Euvic не та компанія, яка намагається зекономити на подібних угодах», – наголосив співзасновник MergeWave Capital Тарас Бачинський.

‌‌У березні цього року Euvic Group придбала українську компанію Exoft. У листопаді – мажоритарну частку українського постачальника програмного забезпечення Artkai. За інформацією Forbes, Artkai, яка налічує майже сотню працівників, може оцінюватися приблизно у $5 мільйонів. Деталі четвертої інвестиції поки не розголошуються.

Euvic Group планує здійснити додаткові інвестиції на українському ІТ-ринку у 2024 році з метою створення екосистеми, схожої на ту, яка вже існує у Польщі. Про це заявив голова правління Euvic SA Войцех Вольний.

Euvic Group викуповує мажоритарні пакети акцій (від 51% до 60%) українських компаній розміром 70-200 FTE. Вона зосереджується на придбанні компаній, які до повномасштабної війни росії проти України вже мали певні мультиплікатори, зауважує Тарас Бачинський. Euvic Group розглядає аутсорсингові компанії, розмір яких становить орієнтовно 70-150 фахівців, з оцінкою 5-6 EBITDA.

Раніше ми повідомляли, що Україна стає світовим хабом HealthCare Tech стартапів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.