ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Roadie додає інструмент Scorecard до платформи Backstage SaaS

author avatar ProIT NEWS

Roadie зробив загальнодоступним інструмент, який автоматично відстежує і звітує про те, як команди розробників програмного забезпечення відповідають інженерним стандартам, визначеним командою DevOps. Про це повідомляє DevOps.com.

Інструмент Tech Insights є доповненням до впровадження Roadie порталу розробників Backstage з відкритим кодом і надається через SaaS-платформу.

Генеральний директор Roadie Девід Туіт сказав, що Tech Insights – це запатентований інструмент, який Roadie розробив як розширення своєї платформи. Tech Insights надає таблиці показників, які відстежують активи програмного забезпечення в каталозі Backstage і гарантують, що вони відповідають заздалегідь визначеним цілям якості та відповідності.

Tech Insights постачається із вбудованими, попередньо визначеними джерелами даних. Як альтернативи команди DevOps можуть визначити їх за допомогою зовнішніх інтерфейсів прикладного програмування (API) або файлів у сховищі. Тоді можна створити правило, відоме як Перевірка, щоб перевірити, чи відповідає проєкт інженерним стандартам, визначеним командою DevOps. Кожна така команда може створити необмежену кількість систем показників.

Крім того, команди можуть створювати підказки та сповіщення, щоб попередити інженерів, коли вони збираються внести зміни, які порушуватимуть інженерний стандарт. Команди DevOps також можуть використовувати методи гейміфікації, щоб показати командам, як їхній перформанс порівнюється з іншими.

Девід Туіт сказав, що компанія залишається відданою тому, щоб дати змогу організаціям перенести свій екземпляр Backstage в інше середовище, якщо вони вважатимуть це за потрібне.

Наразі Backstage потребує значного досвіду DevOps для налаштування та підтримки, і це питання вирішує Roadie, роблячи його доступним як платформу SaaS. До нього може отримати доступ будь-яка команда розробників додатків, сказав Туіт.

Концепція порталу самообслуговування, за допомогою якого розробники можуть задовольняти власні потреби, може бути не новою, але як проєкт із відкритим кодом Backstage знижує витрати на підвищення загальної продуктивності розробників. Водночас багато організацій зараз використовують розробку платформ як засіб централізації управління DevOps.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.