ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Stack Overflow додасть до результатів пошуку відповіді, згенеровані ШІ

author avatar ProIT NEWS

Популярний сервіс запитань і відповідей для програмістів Stack Overflow оголосив про запуск низки нових функцій, які працюють на основі штучного інтелекту (ШІ). Ця розробка виходить під егідою OverflowAI.

Нові опції стануть доступними як для корпоративного сервісу Stack Overflow for Teams, так і для сервісу пошуку для користувачів.

«Ми оголошуємо нашу дорожню карту інтеграції генеративного ШІ у нашу загальнодоступну платформу Stack Overflow for Teams й абсолютно нові сфери продуктів. Наприклад, інтеграція IDE, яка переносить величезні знання про 58 мільйонів запитань і відповідей нашої спільноти прямо у сферу, де розробники зосереджуються та виконують роботу», – повідомили у Stack Overflow.

За словами CEO Stack Overflow Прашанта Чандрасекара, користувачі почнуть отримувати більш чіткі й точні відповіді на свої запитання.

У Stack Overflow працюють над впровадженням деяких нових потужних можливостей для пошуку на публічному сайті.

«Досі ми покладалися на лексичний пошук, намагаючись зіставити користувачів із запитаннями та відповідями на основі ключових слів, які вони надали. Але, як я оголосив сьогодні, ми додамо семантичний пошук у приватну альфа-версію, створену на основі векторної бази даних. Щоб відповіді, згенеровані на пошуковий запит, могли більш розумно узгоджуватися з темами, які досліджує користувач», – сказав Чандрасекар.

Мета компанії – створити розмовний пошук, орієнтований на людину. Щоб користувачі публічної платформи могли отримувати миттєві, надійні й точні рішення проблем за допомогою розмовного пошуку на основі GenAI.

«Ми шукаємо способи, за допомогою яких згенеровані відповіді можна приписувати та цитувати, використовуючи надійні знання з понад 58 мільйонів запитань і відповідей у Stack Overflow, із можливістю запитувати базу знань для більш персоналізованих результатів. На відміну від інших рішень ШІ, якщо ви не знаходите те, що шукаєте серед великого масиву даних нашої загальнодоступної платформи, спільнота Stack Overflow готова заповнити прогалини, чим штучний інтелект не може похвалитися», – йдеться у повідомленні Stack Overflow.
Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.