ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

OpenAI і Stack Overflow оголосили про партнерство. ChatGPT знатиме більше про кодування

author avatar ProIT NEWS

OpenAI і платформа для розробників Stack Overflow оголосили про партнерство, яке потенційно може покращити продуктивність моделей ШІ та додати більше технічної інформації до ChatGPT, повідомляє The Verge.

OpenAI матиме доступ до API Stack Overflow та отримуватиме відгуки від спільноти розробників для покращення продуктивності моделей ШІ. OpenAI, своєю чергою, надасть атрибуцію Stack Overflow (або посилання на його вміст) у ChatGPT. Користувачі чат-бота побачать більше інформації з архіву знань Stack Overflow щодо кодування ChatGPT або технічних питань.

Компанії зазначили у пресрелізі, що це сприятиме глибшій взаємодії з контентом.

Stack Overflow використовуватиме великі мовні моделі OpenAI, щоб розширити свій Overflow AI – генеративний застосунок AI, який було анонсовано минулого року. Overflow AI додасть пошук природною мовою на основі штучного інтелекту до Stack Overflow.

У Stack Overflow зазначили, що об’єднають відгуки своєї спільноти та внутрішнє тестування моделей OpenAI, оскільки планують створювати ще більше продуктів ШІ для своїх користувачів.

Перший набір інтеграцій буде доступний у першій половині року, хоча у Stack Overflow не вказали, які саме інтеграції будуть розгорнуті першими.

Компанія уклала подібну угоду з Google в лютому, де користувачі Gemini для Google Cloud (не слід плутати з чат-ботом Gemini) можуть отримувати пропозиції кодування безпосередньо від Stack Overflow.

Зауважимо, що протягом багатьох років розробники зверталися до Stack Overflow за відповідями на запитання щодо кодування.

Раніше ми повідомляли, що після запуску ChatGPT онлайн-трафік на Stack Overflow із запитаннями та відповідями для програмістів почав падати.

Тоді компанія оголосила про запуск OverflowAI, який використовує генеративний штучний інтелект, щоб автоматично відповідати на запитання людей щодо програмування.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.