ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

В Apple Music з’явилася функція Discovery Station, яка підбирає пісні за смаком користувача (як Spotify)

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple без офіційного анонсу додала до музичного сервісу Apple Music функцію Discovery Station, яка алгоритмічно підбирає нову музику, подібну до тієї, що сподобалась вам раніше. Discovery Station розташована в розділі Listen Now під «Найпопулярнішими».

Як зазначає AppleInsider, радіостанція відтворює пісні, подібні до музики у вашій особистій бібліотеці, яку ви слухали та вподобали раніше. Але Discovery Station підбирає пісні, яких немає у ваших списках відтворення чи бібліотеці.

Наразі невідомо, як саме працює алгоритм Discovery Station. Але, як повідомляє MacRumors, це здається хорошим способом знайти музику, яка відповідає вашому індивідуальному смаку.

Як зазначає 9to5Mac, Discovery Station базується на музичному смаку користувача, схожому на станцію конкретного передплатника Apple Music. Однак ключовою відмінністю нової станції є те, що вона не відтворює пісні з вашої бібліотеки чи списків відтворення.

На відміну від списків відтворення, станції в Apple Music не мають обмежень щодо композицій і постійно змінюються.

Apple Music також містить кілька списків відтворення, які оновлюються щотижня й містять 25 пісень у кожному. Найбільш схожа на нову Discovery Station називається New Music Mix.

Якщо у вас ще не розгорнулася нова функція, її можна відкрити за цим прямим покликанням.

Discovery Station доступна через мобільний і комп’ютерний застосунки, а також через браузери.

Подібна функція є фішкою основного конкурента Apple Music – Spotify. Там добірка нової, але потенційно цікавої користувачу музики називається Discover.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.