ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Українські хакери опублікували дані понад 30 мільйонів росіян

author avatar ProIT NEWS

Українське хакерське угруповання KibOrg опублікувало в мережі нібито повну базу даних найбільшого російського комерційного банку «Альфа-Банк». Її можна завантажити за посиланням і паролем. Про це хакерське угруповання повідомило на своєму сайті.

Доступ до клієнтської бази даних ці зловмисники у співпраці з хакерами NLB отримали у жовтні 2023 року й тоді ж опублікували інформацію про 44 тисячі клієнтів.

В опублікованій базі даних міститься інформація про ПІБ, дати народження, номери телефонів, карт та рахунків 38 мільйонів унікальних фізичних та юридичних осіб. Таблиця містить 115 217 571 запис, а дані починаються з 2004 року. Йдеться про дані понад 24 мільйонів фізичних осіб-клієнтів та ще понад 13 мільйонів даних про юридичних осіб.

Однак пресслужба банку спростовує факт зламу. Там заявили, що особисті дані, викладені хакерами, скомпільовані з кількох випадкових номерів, а також неправдиві. Хакери з угруповання KibOrg вже відреагували на ці звинувачення.

«Пресслужба банку встигла спростувати новину, назвавши особисті дані, які ми виклали як докази, скомпільованими із кількох випадкових номерів. Пізніше повідомлення було змінено на звинувачення у неправдивості інформації. Передаємо привіт службі безпеки «Альфа-Банку» та персонально Михайлу Фрідману. Раніше ми змогли додзвонитися до нього і той прокоментував злам клієнтської бази банку словами: «Ну, нехай». Можливо, колись він буде більш прихильним до розмови із нами», – додали зловмисники.

Раніше ProIT повідомляв, що українська ІТ-Армія паралізувала роботу російської 1С-Рарус.

Також ми розповідали, хто стоїть за атакою на «Київстар» та як Україна може протистояти хакерам.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.