ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Вечір пʼятниці: моделі, створені ШІ, беруть участь у першому віртуальному конкурсі краси Miss AI

author avatar ProIT NEWS

Триває перший віртуальний конкурс краси Miss AI («Міс ШІ»), який дозволить моделям, створеним штучним інтелектом, позмагатися за тисячі доларів призу. Не хвилюйтеся, судді конкурсу – люди, повідомляє ExtremeTech.

Створений Fanvue (платформа підписки, орієнтована на людей, створених штучним інтелектом на YouTube, OnlyFans тощо), конкурс краси Miss AI є першим раундом абсолютно нової премії World AI Creator Awards (WAICA).

Він нібито спрямований на те, щоб привернути увагу до творців, які перебувають на передньому краї штучного інтелекту.

Учасники Miss AI, тобто виробники ШІ-моделей, використовують як готові, так і власноруч запатентовані інструменти штучного інтелекту для створення фотореалістичних жінок. Це може означати, що творці створюють власні набори даних або інструменти штучного інтелекту для створення своїх моделей, але Midjourney, DeepAI та інші добре відомі інструменти – це також чесна гра.

Miss AI вже склав шорт-лист із 10 ШІ-моделей, кожна з яких може здобути перемогу для свого творця-людини.

На перший погляд, лише кілька моделей у шорт-листі Miss AI явно створені штучним інтелектом. В однієї з них неймовірно м’яке райдужне волосся, а в іншої шкіра занадто гладка. Інші моделі виглядають так, ніби вони могли бути справжніми людьми. Наприклад, мають зморшки від сміху навколо рота або недоглянуті брови.

Відвідайте профілі ШІ-учасниць конкурсу краси в Instagram (так, вони є в соціальних мережах), і ви побачите кліпи, де вражаюче реалістичні моделі демонструють свої кухні та спілкуються з шанувальниками про школу. Відео небагато, але іноді вони з’являються між спекотними селфі у дзеркалі та розпливчастими закликами до громадянської й екологічної справедливості.

Чотири члени журі конкурсу Miss AI – люди, включно з істориком конкурсу Саллі-Енн Фосетт і творцем моделі ШI Айтаною Лопес. Вони оцінюватимуть кожну модель, що увійшла до шорт-листа, на основі краси, технології, за допомогою якої вона створена, та соціального впливу. Останнє стосується того, наскільки добре кожна модель взаємодіє зі своїми шанувальниками в соціальних мережах.

Fanvue ще не повідомив, коли буде названо переможниць конкурсу, які посіли перше, друге і третє місця. Творці цих моделей отримають $13 тисяч, $5 тисяч і $2 тисячі відповідно. Також вони отримають доступ до PR-підтримки, щоб допомогти своїм моделям продовжувати набирати підписників у соцмережах.

Читайте також на ProIT: Microsoft передає свій найкращий штучний інтелект на аутсорсинг – і це гарна новина для Google.

Раніше ProIT писав, що OpenAI допомагає Apple виправити Siri й це турбує Microsoft.

Також ми повідомляли, що Google збирається інвестувати $2 мільярди у конкурента OpenAI Anthropic.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.