ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Вечір п’ятниці: пограйтеся з Bard! Чат-бот з ШІ від Google отримав унікальне оновлення

author avatar ProIT NEWS

Bard від Google отримав оновлення, якого немає в жодній іншій нейронній мережі. Зокрема, тепер відповіді чат-бота зі штучним інтелектом можна перевірити на достовірність в один клік за допомогою Пошуку Google. Докладно про останні оновлення Bard повідомляється у блозі Google.

На основі відгуків користувачів у компанії створити найпотужнішу на цей момент версію Bard, яка підтримує різні мови й доступна у багатьох країнах світу.

Головні оновлення:

1. Більша адаптивність

Сервіс Bard зробили більш інтуїтивним, винахідливим та адаптивним.

«Тепер ви можете створювати більш креативний контент, почати розмову однією мовою і продовжити іншою з понад 40 доступних, отримати допомогу підвищеного рівня з кодуванням, розглянути нову тему з різних точок зору й багато іншого», – повідомили в Google.

2. Перевіряйте відповіді Bard за допомогою Пошуку Google (версія 2)

Натиснувши кнопку [G], ви можете перевірити відповіді, згенеровані штучним інтелектом, за допомогою Пошуку Google.

Якщо твердження можна перевірити, його буде виділено у відповіді Bard, і ви зможете дізнатися більше, натиснувши його й перейшовши за покликанням. Ця функція поки що працює лише англійською мовою.

Наведені покликання на контент будуть знайдені Пошуком Google, але Bard може використовувати для своєї відповіді інші джерела.

3. Чати, якими можна ділитися

Якщо хтось поділиться з вами своєю розмовою із Bard за допомогою загальнодоступного покликання, то можна продовжити цю розмову у власному чаті й розвивати тему по-своєму.

«Часто ми знаходимо натхнення у творчості інших людей. Що більше ідей ми маємо, то більш імовірно придумаємо щось справді інноваційне. Саме тому ми додали можливість легко ділитися своїми розмовами з іншими користувачами й використовувати їхні чати для власних досліджень і творчості», – зазначили у компанії.

4. Більше функцій, доступних усіма підтримуваними мовами

Ви можете додавати зображення через Google Об’єктив, отримувати у відповідях зображення з Пошуку Google і змінювати відповіді Bard, щоб зробити їх простішими, довшими, коротшими, професійнішими або менш формальними усіма підтримуваними мовами.

«Можливість змінювати відповідь відповідно до своїх потреб дає більше простору для творчості. Використання зображень у запитах – це новий рівень творчості й змога оживити свої ідеї», – наголосили в Google.

Затестувати оновлення чат-бота Bard можна за покликанням.

Нагадаємо, що чат-бот від Google офіційно запустився в Україні у липні цього року.

Раніше ProIT розповідав, як використовувати Google Bard: 10 способів полегшити ваше життя.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.