ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Visa представила нове покоління цифрових платіжних карток

author avatar ProIT NEWS

Visa представила набір нових цифрових продуктів і послуг, які, як стверджує компанія, революціонізують картки та задовольнять майбутні потреби підприємств, продавців і споживачів, а також фінансових установ, які їх обслуговують. Про це повідомляє Finextra.

На щорічному платіжному форумі Visa у Сан-Франциско було оприлюднено дорожню карту нового продукту, який планують запустити вже наступного року.

«Індустрія перебуває на вирішальному етапі. Такі нові технології, як Gen AI, швидко змінюють те, як ми здійснюємо покупки й управляємо нашими фінансами. Ми оголошуємо нове покоління справді цифрових платіжних карток. Сьогодні було оприлюднено нові функції карток і цифрові інновації, які перенесуть споживачів у більш зручне та безпечне майбутнє», – заявив Джек Форестел, директор із продуктів і стратегії Visa.

Нові продукти та послуги включають гнучкі облікові дані Visa, які дозволять одному картковому продукту перемикатися між методами оплати. Користувачі можуть встановлювати параметри або вибирати, чи будуть вони використовувати дебет, кредит, «оплату в певний час» із «купити зараз», «оплатити із запізненням» тощо. Visa Flexible Credential працює в Азії та буде запущена з Affirm пізніше цього літа в США.

Щоб посилити безпеку та захистити ідентифікаційні дані користувачів, карткова схема запроваджує послугу Payment Passkey, яка змінює необхідність у паролях. Тепер для підтвердження особи й створення онлайн-платежів використовується сканування біометричних даних, таких як обличчя чи відбиток пальця. Під час онлайн-покупок ключі доступу Visa замінюють паролі чи одноразові коди, забезпечуючи при цьому більш спрощену й безпечну транзакцію.

«Наші ключі доступу, розроблені спеціально для платежів і є масштабною зміною парадигми в нашій галузі, оскільки вони підтверджують особу, не перериваючи процес оплати», – заявили у Visa.

Як своє перше розгортання Visa інтегрує ключі доступу зі своїм сервісом онлайн-розрахунків Click to Pay, співпрацюючи з емітентами, щоб увімкнути Click to Pay і Visa Payment Passkey Service на нових картках Visa.

Карткова схема також переходить у новий простір платежів з рахунку на рахунок за допомогою Pay By Bank, використовуючи технологію шведської компанії Tink. Уже доступний по всій Європі, цей продукт був випущений на ринок США наприкінці минулого місяця.

Що стосується безпеки швидких методів оплати, Pay by Bank матиме власну перевірку безпеки для виявлення шахрайства в режимі реального часу. Visa стверджує, що продукт Protect for A2A Payments уже виявляє 60% випадків шахрайств із платежами в режимі реального часу, які раніше не виявлялися фінансовими установами.

Нарешті, Visa розпочне розгортання «токенів даних», які дозволять споживачам давати згоду на передачу своїх даних під час здійснення покупок в Інтернеті, а потім переглядати, куди вони були надіслані, і скасовувати доступ прямо зі свого банківського застосунку.

За допомогою маркерів даних продавець може запитувати згоду споживача на отримання більш персоналізованих пропозицій під час здійснення покупок.

Якщо споживач погоджується, Visa негласно видає продавцю токен особистих даних разом зі статистичними даними, створеними штучним інтелектом на основі даних про транзакції споживача. Маркер даних можна використовувати з моделями ШІ продавця, щоб надавати покупцеві рекомендації в реальному часі.

Раніше ProIT повідомляли, що Visa запускає пряме виведення криптовалют на свої дебетові картки для 145 країн.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.