ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Visa запускає пряме виведення криптовалют на свої дебетові картки для 145 країн

author avatar ProIT NEWS

Transak, постачальник платіжної інфраструктури для криптовалют і NFT, оголосив про стратегічну співпрацю з Visa, світовим лідером в області цифрових платежів, для впровадження можливостей Visa Direct і сприяння вдосконаленню глобальних стандартних послуг.

У межах цієї співпраці Visa додає можливість прямого виведення коштів із криптовалютних гаманців на картки. При цьому відбуватиметься автоматична конвертація криптоактивів у національні валюти.

Однією з найважливіших особливостей Visa Direct є її здатність обробляти транзакції в режимі реального часу. Це означає, що гроші можна переказати майже за 30 хвилин або менше, що є значною перевагою порівняно із традиційними банківськими методами, які можуть зайняти кілька днів.

Присутність Transak у понад 350 провідних гаманцях Web3, а також MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet, Ledger, Splinterlands і Decentraland забезпечує широку доступність. Завдяки цьому конвертація криптовалюти у фіатну є доступною для мільйонів користувачів у всьому світі.

Ці платформи вже знайомі багатьом криптоспільнотам. Їхнє використання виходить за межі простого зберігання цифрових активів і включає різні інтерактивні й транзакційні дії у просторі Web3.

За заявою Transak, послуга доступна в більш ніж 145 країнах, зокрема в Туреччині, на Мальті, Кіпрі, в Сінгапурі, Португалії, ОАЕ тощо.

Платформа підтримує обмін понад 40 цифрових активів, виконує KYC-процедури, відстежує ризики та дотримується нормативних вимог в інтересах клієнтів.

Як зазначили керівник відділу маркетингу Transak та керівник відділу зв’язків з інвесторами, співпраця має значно полегшити користувачам роботу із децентралізованими платформами та гаманцями.

Участь Transak в інтеграції забезпечує дотримання нормативних актів і дозволяє здійснювати юридичні операції. Платформа має ліцензії в кількох юрисдикціях, таких як Мальта та Сінгапур, і реалізує технологію «Знай свого клієнта» і технологію боротьби з відмиванням грошей для перевірки користувачів і сприяння безпечним транзакціям.

В останні роки Visa розширила свою участь у криптовалютній індустрії. Зокрема, запустила програму лояльності клієнтів web3, співпрацюючи з Circle для підтримки стейблкойна USDC на певних картках Visa та розгорнувши підтримку платежів USDC, які здійснюються у блокчейні Solana.

Читайте також на ProIT: Курс Bitcoin спочатку рекордно зріс, а потім впав через фейковий допис у X.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.