Visa запускає пряме виведення криптовалют на свої дебетові картки для 145 країн
Приблизно хвилину

Visa запускає пряме виведення криптовалют на свої дебетові картки для 145 країн

author avatar ProIT NEWS

Transak, постачальник платіжної інфраструктури для криптовалют і NFT, оголосив про стратегічну співпрацю з Visa, світовим лідером в області цифрових платежів, для впровадження можливостей Visa Direct і сприяння вдосконаленню глобальних стандартних послуг.

У межах цієї співпраці Visa додає можливість прямого виведення коштів із криптовалютних гаманців на картки. При цьому відбуватиметься автоматична конвертація криптоактивів у національні валюти.

Однією з найважливіших особливостей Visa Direct є її здатність обробляти транзакції в режимі реального часу. Це означає, що гроші можна переказати майже за 30 хвилин або менше, що є значною перевагою порівняно із традиційними банківськими методами, які можуть зайняти кілька днів.

Присутність Transak у понад 350 провідних гаманцях Web3, а також MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet, Ledger, Splinterlands і Decentraland забезпечує широку доступність. Завдяки цьому конвертація криптовалюти у фіатну є доступною для мільйонів користувачів у всьому світі.

Ці платформи вже знайомі багатьом криптоспільнотам. Їхнє використання виходить за межі простого зберігання цифрових активів і включає різні інтерактивні й транзакційні дії у просторі Web3.

За заявою Transak, послуга доступна в більш ніж 145 країнах, зокрема в Туреччині, на Мальті, Кіпрі, в Сінгапурі, Португалії, ОАЕ тощо.

Платформа підтримує обмін понад 40 цифрових активів, виконує KYC-процедури, відстежує ризики та дотримується нормативних вимог в інтересах клієнтів.

Як зазначили керівник відділу маркетингу Transak та керівник відділу зв’язків з інвесторами, співпраця має значно полегшити користувачам роботу із децентралізованими платформами та гаманцями.

Участь Transak в інтеграції забезпечує дотримання нормативних актів і дозволяє здійснювати юридичні операції. Платформа має ліцензії в кількох юрисдикціях, таких як Мальта та Сінгапур, і реалізує технологію «Знай свого клієнта» і технологію боротьби з відмиванням грошей для перевірки користувачів і сприяння безпечним транзакціям.

В останні роки Visa розширила свою участь у криптовалютній індустрії. Зокрема, запустила програму лояльності клієнтів web3, співпрацюючи з Circle для підтримки стейблкойна USDC на певних картках Visa та розгорнувши підтримку платежів USDC, які здійснюються у блокчейні Solana.

Читайте також на ProIT: Курс Bitcoin спочатку рекордно зріс, а потім впав через фейковий допис у X.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.