ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

WhatsApp представив функцію самознищення для голосових повідомлень

author avatar ProIT NEWS

WhatsApp офіційно оголосив про запуск функції самознищення голосових повідомлень. Ця функція під назвою «Переглянути один раз» уже була доступна для фотографій і відео з 2021 року, а тепер також поширюється на аудіоповідомлення. Це нововведення покликане підвищити конфіденційність спілкування у популярному месенджері.

Хоча існує певна плутанина щодо назви «Переглянути один раз» для аудіоформату, це значне оновлення забезпечує додатковий рівень конфіденційності.

Користувачам рекомендують використовувати нову функцію для ситуацій, які вимагають підвищеної конфіденційності. Наприклад, при передачі конфіденційної інформації.

Програма за замовчуванням захищає голосові повідомлення за допомогою наскрізного шифрування, як і всі інші особисті повідомлення. Функція одноразового перегляду є ще одним прикладом постійних інновацій месенджера щодо захисту конфіденційності.

Як повідомляє ресурс WABetaInfo, відомий своїм аналізом оновлень WhatsApp, функція буде поступово впроваджуватися у застосунок на платформах iOS та Android. Очікується, що оновлення стане доступним найближчими днями.

Щоб активувати цю функцію, користувачі можуть вибрати опцію «Переглянути один раз» під час запису голосового повідомлення, натиснувши значок «1» поруч із візуальним відображенням повідомлення.

WhatsApp продовжує оновлюватися. Так, нещодавно ми повідомляли, що було представлено нову функцію для користувачів iOS, яка дає змогу ділитися фотографіями та відео в оригінальній якості.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.