ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

WhatsApp запускає функцію закріплення для групових чатів

author avatar ProIT NEWS

WhatsApp вже дозволяє користувачам закріплювати важливі чати у верхній частині вікна чату. Програма обміну миттєвими повідомленнями тепер розгортає ту саму функцію закріплення для групових чатів спільноти.

Як повідомляє GadgetsNow, ця функція закріплення групових чатів наразі доступна для бета-тестерів Android і в оновленні версії 2.23.24.9.

Ця нова функція дає змогу учасникам спільноти закріплювати свої найважливіші або часто відвідувані групові чати спільноти у верхній частині екрана.

Закріплення групових чатів спільноти надає користувачам спрощений та ефективний спосіб керування своїми чатами. Закріпивши ці групи у верхній частині екрана, користувачі отримують швидкий і легкий доступ до бажаних спільнот, підвищуючи організацію й ефективність чату.

Хоч поки функція закріплення чату доступна для бета-тестерів, очікується, що незабаром вона стане доступною для всіх користувачів

WhatsApp від Meta також розробляє функцію непомітного приховування заблокованих чатів, яка, як очікується, стане частиною майбутнього оновлення програми.

Наразі точка входу для доступу до заблокованих чатів завжди відображається у списку чатів, потенційно виявляючи їх присутність, навіть якщо вони недоступні. Майбутня функція дасть змогу користувачам приховувати цю точку входу, вимагаючи секретного коду в панелі пошуку для доступу до заблокованих чатів, покращуючи конфіденційність і безпеку для тих, хто хоче зберегти конфіденційні розмови прихованими.

Раніше ProIT повідомляв, що WhatsApp запустив канали за аналогією з Telegram у 150 країнах і заперечив можливість розміщення реклами.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.