ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

YouTube додав нові функції: стабільну гучність, більш швидкий перегляд тощо

author avatar ProIT NEWS

Компанія Google оголосила про велике оновлення своєї платформи потокового відео YouTube, яка отримала «три десятки нових функцій та оновлень дизайну». Ось деякі з них.

    Джерело зображення: blog.youtube

Нові функції включають стабільну гучність, що дає змогу краще контролювати звук на мобільних пристроях. Ця опція автоматично активується в налаштуваннях, щоб зменшити дратівливу різницю гучності під час відтворення різних відео. При бажанні компенсацію гучності можна вимкнути вручну.

Зʼявилася можливість перемотувати відео назад, подвоївши швидкість відтворення (у повноекранному або портретному режимі), утримуючи будь-де у плеєрі (курсором миші або пальцем, залежно від вашого пристрою).

Коли ви досягнете потрібної частини відео, просто припиніть натискати, щоб відновити відтворення на нормальній швидкості. Ця функція буде доступна у веббраузерах, планшетах і мобільних пристроях.

Завдяки можливості збільшення зображення попереднього перегляду стає легше знайти потрібну частину відео. Щоб уникнути переривання відтворення відео через випадковий дотик до екрана, відеосервіс додав додаткове блокування екрана на телефонах і планшетах.

Щоб легше знаходити всі ваші матеріали YouTube в одному місці, вкладку «Бібліотека» і сторінку облікового запису було об’єднано в нову домашню сторінку під назвою «Ваша вкладка», де можна знайти свої раніше переглянуті відео, списки відтворення, завантаження та покупки, а також налаштування, пов’язані з обліковим записом, й інформацію про канал.

Відсьогодні вкладку «Ти» можна знайти там, де раніше була вкладка «Бібліотека» в Інтернеті, на мобільних пристроях і планшетах.

YouTube також отримає функцію, схожу на Shazam, щоб розпізнавати пісні, які відтворюються. Користувач може відтворити пісню, заспівати або наспівувати мелодію, а YouTube має використовувати штучний інтелект, щоб розпізнати, що це за пісня. В Google планують спочатку представити цю функцію на пристроях Android протягом наступних кількох тижнів.

На Smart TV глядачі можуть знайти подробиці про відео, яке вони переглядають, у новому вертикальному меню, що забезпечує швидкий доступ до таких функцій, як Опис відео, Коментарі, Кнопка підписки, а також Розділи відео. Потрібно просто натиснути назву відео під час його перегляду, щоб відкрити інформаційне меню.

Більше анімації: тепер, коли автори просять глядачів поставити «Подобається» або «Підписатися», візуальна підказка на цих кнопках з’являтиметься синхронно з відео. Як тільки шанувальники натиснуть цю кнопку, їх буде «винагороджено» ледь помітним вибухом грайливих блискіток.

Крім того, для нових завантажень відео додано нову анімацію, яка оновлює кількість переглядів і кількість уподобайок в режимі реального часу протягом перших 24 годин, щоб показати, скільки інших користувачів взаємодіють із тим, що вони дивляться.

Раніше ми повідомляли, що YouTube запускає сторінку новин.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.