ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

З 20 березня росіяни втратять доступ до хмарних продуктів Microsoft та Amazon

author avatar ProIT NEWS

Американські компанії Amazon і Microsoft припинять роботу своїх хмарних продуктів у росії з 20 березня, повідомляє Report.

Російські користувачі не зможуть використовувати продукти Microsoft та Amazon і втратять доступ до даних, що зберігаються в них.

«Відповідно до листів від власників авторських прав, починаючи з цієї дати, доступ до хмарних продуктів, таких як (але не обмежуючись ними) Power BI, Dynamics CRM та інші, буде призупинено. Ми вважаємо, що призупинення також торкнеться хмарних рішень, які включають ці продукти», – заявили представники Softline.

Зазначається, що обмеження пов’язані з 12-м пакетом санкцій ЄС, який обмежує постачання до росії програмного забезпечення для бізнес-аналітики й інших продуктів.

Віцепрезидент Softline з інвестицій Олена Волотовська також опублікувала відповідний лист від Microsoft у своєму Telegram-каналі.

Крім того, у зв’язку з майбутнім припиненням доступу у Softline попередили про можливі функціональні обмеження у виконанні хмарних сервісів не тільки від Microsoft та Amazon, а й від Google.

«Ми можемо підтвердити, що зараз не приймаємо нових клієнтів Google Cloud у росії. Ми продовжимо уважно стежити за розвитком подій», – зазначає TechCrunch із посиланням на Google.

IBM зайняла схожу позицію, оголосивши 7 березня у блозі генерального директора Арвінда Крішни про призупинення продажів у росії.

Раніше ProIT повідомляв, що Microsoft Teams нарешті переходить на єдину версію для особистого та робочого облікових записів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.