ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Microsoft Teams нарешті переходить на єдину версію для особистого та робочого облікових записів

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft нарешті створює єдину версію Microsoft Teams, яка дозволить вам легко перемикатися між особистими та робочими обліковими записами, повідомляє The Verge.

Нова уніфікована програма наразі тестується. Вона дасть змогу користувачам Microsoft Teams перемикатися між кількома клієнтами та особистими або робочими типами облікових записів.

Ця нова версія Teams буде доступна для комерційних користувачів у квітні й включатиме перемикач облікових записів, доступний із розділу профілю.

«Ми отримали відгуки від користувачів. Ви віддаєте перевагу одній програмі Teams, яка дозволяє легко отримувати доступ до особистих і робочих облікових записів і перемикатися між ними. Це оновлення дає змогу використовувати одну програму для всіх типів облікових записів Teams», – йдеться у дописі Microsoft.
Ви можете легко перемикатися між обліковими записами в новій програмі Microsoft Teams.

У майбутніх оновленнях також буде можливість вибрати обліковий запис, який користувач захоче використовувати під час приєднання до наради за посиланням.

Уніфікована версія дозволить запускати особисті та робочі облікові записи для Teams з окремими значками на панелі завдань замість того, щоб встановлювати та запускати окремі програми.

В оновленій програмі Teams також є можливість побачити, від якого облікового запису надійшло сповіщення.

Клієнти, які використовують як особисті, так і робочі облікові записи, вже давно скаржилися на складнощі при роботі. Windows 11 інтегрувала Teams безпосередньо на панель завдань, але це працювало лише для особистих облікових записів.

Microsoft відмовилася від такої прямої інтеграції в останніх оновленнях Windows 11, але досі потрібно завантажити та встановити дві окремі програми Teams, щоб мати доступ до особистих і робочих зустрічей. При цьому існує Microsoft Teams безкоштовний і Microsoft Teams робочий або навчальний і легко запустити неправильний із них.

У майбутньому корпорація планує видалити безкоштовну програму Microsoft Teams і перевести всіх на цю єдину версію, яка буде просто Microsoft Teams.

Зауважимо, що нова функція Teams стане частиною майбутнього оновлення Windows 11 версії 24H2, яке буде доступне пізніше цього року.

Раніше ми повідомляли, що у Windows 11 24H2 Microsoft тестує функцію ШІ Super Resolution для покращення ігрового досвіду.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.