ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Браузер DuckDuckGo тепер доступний для користувачів Windows

author avatar ProIT NEWS

Приблизно через 9 місяців після запуску свого браузера для Mac компанія, яка фокусується на конфіденційності, представила аналогічний продукт для користувачів Windows. Він вже доступний, і позиція компанії залишається такою ж, як завжди: DuckDuckGo – це браузер і пошукова система, які не збирають ваші дані та не стежать за вами в Інтернеті, повідомляє The Verge.

Браузер DuckDuckGo має вигляд і працює так само, як Chrome або Edge, з низкою вкладок угорі й великим текстовим полем для пошуку та введення URL-адрес. Пошукова система DuckDuckGo встановлюється за замовчуванням під час встановлення браузера, але ви можете змінити це, якщо з якоїсь причини вам дуже цікава приватність браузера, але не приватність пошуку.

DuckDuckGo також пропонує декілька своїх власних функцій, наприклад Duck Player, який дає змогу переглядати YouTube без спрямованої реклами, відстеження та рекомендацій.

Команда DuckDuckGo працювала над додатком для Windows кілька років. На це знадобилося більше часу, ніж для інших платформ, частково через те, що розробка під Windows була новою для команди, а також через те, що екосистема Windows є унікально складною.

Сам додаток побудований на технології WebView2 для Windows і використовує той же рушій Blink, який використовується Chrome та більшістю інших браузерів.

Браузер працює на Android, iOS, Windows і macOS. Це дає змогу DuckDuckGo захищати ваші дані в будь-якому місці, де ви переглядаєте Інтернет.

Версія для Windows все ще знаходиться в бета-режимі й поки не має деяких функцій, особливо підтримки розширень, але розробники кажуть, що оновлення будуть вже скоро.‌              

Знімок екрана головної сторінки DuckDuckGo‌

DuckDuckGo відомий як пошукова система, але генеральний директор Габріель Вайнберг каже, що візія компанії більш широка. Він любить називати DuckDuckGo «простою кнопкою конфіденційності». Найбільш дієвим способом допомогти людям переглядати Інтернет приватніше є створення веббраузера.

Вайнберг вважає, що межа між браузером і пошуковою системою зникає. Виробники браузерів все більше пов’язують свої сервіси зі своїми програмами, ускладнюючи процес переходу на інші сервіси.

Надія DuckDuckGo полягає у тому, що компанія може переконати користувачів завантажити єдиний браузер. Розробники вважають, що у них є багато можливостей побудувати браузер, який не лише простіший і більш захищений, але й багатофункціональний.

DuckDuckGo планує продовжувати конкурувати з великими гравцями на ринку браузерів та пошукових систем.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.