ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Call of Duty: Black Ops Gulf War: інсайдерські подробиці про гру, яка вийде у 2024 році

author avatar ProIT NEWS

Редактор Windows Central Джез Корден поділився подробицями про наступну Call of Duty від Treyarch – гру, для якої Activision довелося швидко адаптувати DLC Modern Warfare 2 у повноцінне продовження.

Джерела підтверджують, що майбутня Call of Duty стане частиною підсерії Black Ops і буде зосереджена на війні у Перській затоці. Очікується, що гра буде називатися Call of Duty: Black Ops Gulf War (схожа на Black Ops Cold War).

Війна у Перській затоці 1990–1991 років була першим великим конфліктом між Іраком під проводом Саддама Хусейна та коаліцією із 35 країн. Початком кампанії стало вторгнення Іраку в Кувейт.

Оскільки дія гри розгортається на початку 90-х, користувачі мають доступ до більш традиційної зброї та гаджетів із підсерії Black Ops порівняно з сучасним і навіть футуристичним арсеналом інших недавніх ігор Call of Duty.

Повідомляється, що сюжет буде зосереджений на ЦРУ, але спробує розповісти історію з точки зору різних людей, залучених у конфлікт.

Події гри перетинатимуться із завершенням Холодної війни, а її наслідки розглядатимуться в наративі.

Windows Central також повідомляє, що Activision розглядає можливість розширення контенту, доступного через ранній доступ для попереднього замовлення, і додавання додаткових режимів до сюжетної лінії.

Очікується, що Call of Duty: Black Ops Gulf War вийде в кінці 2024 року на ПК і консолях останніх двох поколінь. Термін розробки нової гри Treyarch буде рекордним для серії – приблизно 4 роки.

Раніше ми повідомляли, що Activision представила перший повноцінний трейлер Call of Duty: Modern Warfare III – пряме продовження минулорічної Modern Warfare II. Йтиметься про пригоди хоробрих оперативників ОТУ-141 і капітана Прайса, які протистоять загрозі в особі військового злочинця Володимира Макарова.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.