ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

NVIDIA випустила драйвер із підтримкою DLSS 3.5 у Call of Duty: Modern Warfare 3 і Cyberpunk 2077: Complete Edition

author avatar ProIT NEWS

Компанія NVIDIA випустила новий пакет графічних драйверів GeForce Game Ready 546.29 WHQL. Він забезпечує підтримку оновлення технології масштабування DLSS 3.5, яке включає підтримку трасування шляху та реконструкції променів DLSS для Cyberpunk 2077: Definitive Edition, а також для Call of Duty: Modern Warfare 3 і Warzone. Про це повідомляє Tech News Space.

Нове програмне забезпечення також включає підтримку DLSS 3 для Throne and Liberty та Avatar: Frontiers of Pandora, а також DLSS Super Resolution для Fortnite (розділ п’ятий).

Крім того, додано оптимальні налаштування гри для ARK: Survival Ascended, Call of Duty: Modern Warfare 3, Cities: Skylines II, Football Manager 2024, For The King II, Foxhole, Ghostrunner 2, Like a Dragon Gaiden: The Man Who Cleared His Name, RoboCop: Rogue City, The Front, The Invincible і The Lord of the Rings: Return to Moria.

Новий драйвер також підтримує такі дисплеї, сумісні із G-Sync: ASUS PG49WCD, ASUS PG34WCDM, ASUS VG27AQM1A, Corsair 315QHD165, LG 27GR95QE, LG 27GR95UM і Philips 27M1N5500ZR.

Список вирішених проблем:

  • Оновлено профіль програми Call of Duty: Modern Warfare 2.

Список відомих проблем:

  • Під час трансляції ігрового процесу через Discord кольори можуть здаватися приглушеними.
  • Кожного разу, коли ви змінюєте користувача Windows, в області сповіщень створюється новий значок NVIDIA.
  • Проблеми з переглядом відео через Netflix під час використання браузера Edge. Як обхідний шлях рекомендовано використовувати програму Netflix для Windows.

Драйвер GeForce Game Ready 546.29 WHQL можна завантажити з офіційного вебсайту NVIDIA або ж через застосунок GeForce Experience.

Call of Duty: Black Ops Gulf War: інсайдерські подробиці про гру, яка вийде у 2024 році, ви можете дізнатися на нашому сайті.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.