ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Cisco 2024: впровадження ШІ сприятиме модернізації мережі й еволюції центрів обробки даних

author avatar ProIT NEWS

Технології, пов’язані зі штучним інтелектом, керуватимуть багатьма тенденціями у 2024 році, а ключові розробки мереж і центрів обробки даних змінять майбутнє інфраструктури. Такий прогноз дають керівники Cisco, повідомляє NetworkWorld.

За словами Ліз Сентоні, виконавчого віцепрезидента компанії Cisco, нові розробки ШІ призведуть до «зміни, яка відбувається лише раз у поколінні, відкриваючи величезні нові можливості й трансформуючи галузі, способи роботи та кар’єрні шляхи».

«GenAI швидко пошириться у бізнес-світ завдяки інтерфейсам на природній мові на основі GenAI, налаштованим LLM, адаптованим застосункам B2B і бізнес-контексту», – написала Сентоні у блозі.

Очікується, що для нових продуктів будуть використовуватися інтерфейси природної мови (NLI) на базі GenAI, і до кінця 2024 року більш ніж половина з них матимуть його за замовчуванням.

«GenAI також буде використовуватися у взаємодії B2B із користувачами, які вимагають більш контекстуалізованих, персоналізованих та інтегрованих рішень. GenAI запропонує API, інтерфейси та послуги для доступу, аналізу й візуалізації даних і розуміння. ШІ поширюватиметься у таких сферах, як управління проєктами, якість програмного забезпечення і тестування, оцінка відповідності та пошук персоналу», – заявила Сентоні.

У 2024 році компанії будуть шукати інноваційні способи використання штучного інтелекту без складності та витрат на створення власних платформ, і API відіграватимуть у цьому ключову роль, передбачила посадовиця.

Програмні інтерфейси дедалі частіше виступатимуть як «рівень абстракції» — безшовні мости, які об’єднують безліч готових інструментів, служб і систем штучного інтелекту з невеликою розробкою чи налаштуванням інфраструктури. Маючи доступ до широкого спектру можливостей ШІ через API, команди автоматизуватимуть повторювані завдання, отримають глибше розуміння даних і покращать процес ухвалення рішень.

Поряд із потенційними перевагами, які може надати штучний інтелект, безпека залишатиметься ключовою проблемою, а відбиття загроз стане важливою частиною розвитку штучного інтелекту.

«У 2024 році дезінформація, шахрайство та шахрайство з підтримкою штучного інтелекту продовжуватимуть зростати як загроза для компаній, людей і навіть кандидатів на виборах. У відповідь ми побачимо більше інвестицій у виявлення та зменшення ризиків. Інклюзивні нові ШІ-рішення захищатимуть від клонованих голосів, діпфейків, ботів соціальних мереж і кампаній впливу. Моделі штучного інтелекту навчатимуться на великих наборах даних для кращої точності й ефективності. Нові механізми автентифікації та походження сприятимуть прозорості та підзвітності», – прогнозує Сентоні.

Раніше ProIT повідомляв деталі угоди між Cisco та Splunk, яка покликана суттєво розширити портфоліо безпеки.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.