ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Harness купує ПЗ Split для керування функціями портфоліо DevOps

author avatar ProIT NEWS

Компанія Harness оголосила, що придбала Split Software, щоб розширити можливості керування функціями свого портфоліо DevOps.

Як повідомляє DevOps.com, як і у випадку з усіма додатковими інструментами Harness, платформа керування функціями, розроблена Split Software, буде й надалі доступна на кількох платформах CI/CD навіть після завершення інтеграції Harness.

Харіш Доддала, старший віцепрезидент і генеральний менеджер Harness, сказав, що Split Software додає можливість експериментування, яка виходить за межі наявних можливостей керування функціями. Це має дати змогу командам DevOps краще керувати кількома проєктами розробки програмного забезпечення.

Президент Split Software Тревор Стюарт зауважив, що ці експериментальні можливості були створені, щоб поступово надавати низку можливостей різним типам кінцевих користувачів після того, як застосунок уже розгорнуто у робочому середовищі.

Ця можливість стане більш важливою, оскільки організації вбудовуватимуть кілька моделей штучного інтелекту для вирішення різних випадків використання, зазначив Стюарт.

Використання функції керування у виробничих середовищах

Управління функціями вже широко використовується в A/B-тестуванні. Замість того, щоб залучати кількох постачальників для забезпечення такої можливості, Harness тепер використовує керування функціями як код поряд з усіма іншими службами, вбудованими у її платформу CI/CD, включно з моделями ШI, які вона надає для прискорення створення та розгортання програми на вищі рівні масштабу.

По суті, керування функціями дає змогу командам розробників експериментувати з додаванням нових можливостей таким чином, щоб не порушувати роботу програми.

Коли проєкт завершено, ця гілка зазвичай об’єднується з основною збіркою або може бути розгорнута як мікросервіс, який може бути викликаний через інтерфейс програмування застосунків (API) іншими модулями програми або іншої зовнішньої програми.

Прапорці функцій

В основу цієї можливості покладено те, що називається прапорцями функцій. Вони також відомі як перемикачі функцій, які дозволяють динамічно вмикати або вимикати служби залежно від того, хто до них звертається.

Замість того, щоб обмежуватися використанням у розробці застосунків, ці позначки функцій тепер використовуються у виробничих середовищах, щоб забезпечити безперервне надання кількох типів цифрових послуг різним класам користувачів.

Досягнення цієї мети вимагає від команд DevOps тісної співпраці з менеджерами продуктів, щоб визначити, які можливості будуть доступні для узгодження з прийнятою бізнес-моделлю. Завдання полягає в тому, щоб переконатися, що ці служби забезпечують чудову взаємодію з користувачем без створення набору залежностей, якими нелегко керувати окремо від решти програми.

Читайте також на ProIT: Microsoft впроваджує ШІ у робочі процеси DevOps: всі нові інструменти.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.