ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Mendix відкриває нову еру розробки low-code додатків

author avatar ProIT NEWS

Дочірня компанія Siemens, Mendix, анонсувала оновлення своєї платформи розробки low-code додатків, щоб додати підтримку робочих процесів DevOps і спростити для розробників створення застосунків і вбудовування можливостей ШІ. Про це повідомляє DevOps.com.

Оновлення Mendix 10 дасть змогу використовувати репозиторії Git для контролю версій разом із Mendix Pipelines, які зараз перебувають у бета-версії. Також компанія додає підтримку Webhooks для інтеграції з наявними платформами CI/CD.

Крім того, Mendix випустила загальнодоступний набір рішень, який дозволяє налаштовувати програми таким чином, щоб зміни зберігалися під час оновлення середовища програм.

Також компанія представила інструмент Portfolio Manager для відстеження проєктів і конектор для інтеграції з програмним забезпеченням управління проєктами Jira від Atlassian. Пізніше цього року Mendix також зробить загальнодоступним Adaptation Insights.

Нині Mendix активно розширює свої можливості, додаючи ШІ до своєї платформи. Компанія представила Mendix Assist – бота, який генерує логіку перевірки для введення даних. Mendix Assist буде включено в Mendix Chat. Mendix також працює над модулем Terraform для спрощення розгортання платформи на хмарних сервісах.

Крім того, компанія розробляє додаткові LLM для створення додатків і планує зробити можливою інтеграцію сторонніх ШI-служб і LLM у Mendix Runtime для створення «розумних програм». Для цього моделі ШІ буде перетворено у формат Open Neural Network Exchange (ONNX) – відкритого стандарту для моделей машинного навчання.

Також Mendix додає підтримку Business Events і Event Broker, щоб створювати більш складні програми.

Майбутні оновлення платформи Mendix дадуть змогу розробникам використовувати розширювальний фреймворк для налаштування інтегрованого середовища розробки (IDE) Mendix Studio Pro, додаючи власні плагіни, майстри, редактори й інтеграції сторонніх розробників.

Пізніше цього року Mendix 10 також випустить бета-версію своєї Studio Pro IDE для MacOS. Це розширення дасть можливість розробникам на платформі MacOS використовувати потужні інструменти для створення low-code додатків на базі Mendix.

Запровадження робочих процесів DevOps і розширення можливостей ШІ у платформі Mendix відкривають нову еру розробки low-code додатків, даючи змогу розробникам швидше й ефективніше створювати складні застосунки з інтегрованими можливостями ШІ.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.