ProIT: медіа для профі в IT
3 хв

Як вимкнути певну клавішу або ярлик на клавіатурі (Windows)

author avatar ProIT NEWS

Заглушити клавіші або комбінації клавіш на клавіатурі Windows легко – і видання HowToGeek докладно пояснює, як.

Щоб вимкнути певну клавішу, перейдіть до менеджера клавіатури Microsoft PowerToys, виберіть «Перепризначити клавішу» та натисніть «Додати перепризначення клавіш». Потім виберіть ключ, встановіть для нього значення «Вимкнути» та натисніть «ОК».

Щоб вимкнути певний ярлик, відкрийте диспетчер клавіатури Microsoft PowerToys, виберіть «Перепризначити ярлик» і натисніть «Додати перепризначення ярлика». Потім виберіть поєднання клавіш, установіть для нього значення «Вимкнути» та натисніть «ОК».

Хочете вимкнути певну клавішу або комбінацію клавіш? Microsoft PowerToys, офіційна програма Microsoft, робить це завдання досить простим. Ось короткий посібник із використання диспетчера клавіатури в Microsoft PowerToys, щоб вимкнути певну клавішу чи ярлик.

Встановіть Microsoft PowerToys, якщо ви цього ще не зробили

Якщо Microsoft PowerToys не інстальовано на вашому пристрої, спочатку встановіть програму. Відкрийте програму Microsoft Store, введіть «Microsoft PowerToys» у рядку пошуку магазину та виберіть Microsoft PowerToys у результатах пошуку.

Потім натисніть кнопку «Установити», щоб установити програму.

Нехай процес встановлення завершиться, і ви побачите вікно контролю облікових записів користувачів (UAC). Натисніть там «Так», і програма буде успішно встановлена.

Вимкніть певну клавішу клавіатури за допомогою y PowerToys

Введіть «PowerToys» у Пошук Windows і відкрийте програму. Перейдіть до «Диспетчера клавіатури» на лівій бічній панелі. Потім натисніть «Відкрити налаштування» на правій панелі.

Увімкніть перемикач біля пункту «Увімкнути диспетчер клавіатури», якщо його наразі вимкнено. Після цього клацніть «Змінити ключ».

Натисніть «Додати перепризначення ключа», виберіть ключ, який потрібно вимкнути, у розділі «Вибрати» та виберіть «Вимкнути» у розділі «Надіслати». Нарешті натисніть «ОК» у верхньому правому куті.

Якщо ви отримаєте попередження, натисніть «Продовжити», і вказаний ключ буде вимкнено.

Вимкніть ярлик за допомогою Microsoft PowerToys

Щоб вимкнути певний ярлик, відкрийте налаштування диспетчера клавіатури та натисніть «Змінити призначення ярлика».

Натисніть «Додати перепризначення ярликів», виберіть першу клавішу ярлика (це має бути клавіша-модифікатор, інакше ви отримаєте попередження) і виберіть другу клавішу. Потім виберіть «Вимкнути» в розділі «Надіслати» та натисніть «ОК» у верхньому правому куті.

Якщо ви хочете знову ввімкнути вимкнену клавішу або ярлик, перейдіть до тих самих налаштувань, натисніть значок кошика поруч із ним і натисніть «OK».

Раніше ProIT розповідав, як переглядати та використовувати старі версії Пошуку Google.

Також ми повідомляли, як розмити конфіденційну інформацію в зображеннях на вашому iPhone, iPad або Mac.

Читайте також на ProIT: Лайфхаки, як створити стікери з фотографій на iPhone.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.