ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

ІT Факап Night. СЕО HELSI, Superludi та ADVIN розкажуть про свої повчальні помилки

author avatar ProIT NEWS

30 червня у Києві Європейська асоціація програмної інженерії збере CEO та фаундерів ІТ-проєктів на захід ІТ Факап Night. Там ІТ-підприємці поділяться своїми повчальними, а деколи й болючими факапами, що стали головними уроками їхнього життя.

Спікери заходу:

Влад Ноздрачов, власник Superludi, sense education.

Тема виступу: «Так, зроби мені ще боляче», або Запуск нового продукту під час блекауту.

Євген Донець, CEO HELSI, розповість, як при побудові глобального проєкту, навіть в Україні, потрібно бути готовим будувати інфраструктуру, за яку не отримаєш профіту:

  • як запустити актуальний у світі сервіс телемедицини й отримати з нього зовсім не те, чого ти очікував;
  • як претендуючи на звання найбільшого data-провайдера бути готовим, що якість роботи, яка залежить не від тебе, буде сприйматись за факапи у твоїй безпеці.

Артем Чигиринський, власник компанії ADVIN (adv.ua), яка з 2017 року реалізувала понад 250 проєктів у сфері доповненої, віртуальної реальності та 3Д-продакшену на українському та міжнародному ринках. Серед клієнтів – Coca-Cola, Delonghi, ПриватБанк, VISA, Havas, Milka, Rehau тощо.

Тема виступу: «Історії про те, як AR | VR технології перетворювали нереальності у реальності і навпаки».

  • Чому ОДИН – це найгірше число в бізнесі.
  • Чому не можна поспішати робити пропозиції клієнтам до того, як точно не будеш впевнений, що все працює (хоча б під час презентації).
  • Увага, фриланс! Як брендам дуже обережно працювати з фрилансерами та не потрапити у пастку термінів, якості й очікувань.

ІТ Факап Night проходитиме у форматі бізнесового стендапу в неформальній камерній обстановці з продуктивним нетворкінгом і якісним контентом на основі досвіду відомих ІТ-підприємців.

ІТ Факап Night – це не про успішний успіх, а про рішення outside the box, про бізнес крізь призму помилок.

Локація: Київ, БЦ «Леонардо».

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.