ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Kioxia випустила першу у світі карту пам’яті microSDXC на 2 ТБ. Це максимум для стандарту

author avatar ProIT NEWS

Kioxia випустила першу у світі карту пам’яті microSDXC із максимально можливою для цього стандарту ємністю – 2 ТБ. Новинка отримала назву Exceria Plus G2 microSDXC 2TB. Прототип цієї карти пам’яті виробник показав минулої осені, повідомляє Tech News Space.

Накопичувач був виготовлений із фірмовою флеш-пам’яттю BiCS FLASH 3D і фірмовим контролером Kioxia.

У новинці використовуються кристали флеш-пам’яті розміром 16 ТБ (128 ГБ кожен). І все це вміщується у пристрій товщиною лише 0,8 мм.

Карта пам’яті Kioxia Exceria Plus G2 microSDXC 2 ТБ відповідає UHS Class 3, Application Performance Class A1 і Video Speed ​​​​Class V30. Це свідчить про те, що новинка пропонує швидкість передачі даних не менше 30 МБ/с. Виробник вказує максимальну швидкість послідовного читання 100 МБ/с і швидкість послідовного запису 90 МБ/с для карти пам’яті.

Наразі карта пам’яті Kioxia Exceria Plus G2 microSDXC 2 ТБ доступна лише на ринку Японії. Виробник сподівається, що в майбутньому зможе запропонувати його для продажу й в інших країнах.

Читайте також на ProIT: Дослідники розробили революційно новий тип комп’ютерної пам’яті, яка потенційно може змінити продуктивність комп’ютерів та інших пристроїв.

ULTRARAM – це новий тип «універсальної пам’яті», яка може перевищувати довговічність флеш-пам’яті SSD і відповідати швидкості читання/запису системної пам’яті DRAM, але з меншою потребою в електроенергії.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.