ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft більше не випускатиме Azure Kinect Developer Kit

author avatar ProIT NEWS

Microsoft знову припиняє виробництво Kinect. Про це повідомляється на вебсайті компанії.

Azure Kinect DK це набір для розробників із передовими датчиками штучного інтелекту, які забезпечують складне комп’ютерне бачення та моделі мовлення. Kinect містить датчик глибини, просторовий масив мікрофонів із відеокамерою й датчик орієнтації як невеликий пристрій «все в одному» з кількома режимами, параметрами та комплектами розробки програмного забезпечення (SDK).

Компанія офіційно припинила виробництво камери глибини та мікрофона у 2017 році й повернула їх у новій формі у 2019 році як Azure Kinect Developer Kit, нагадує The Verge. Тепер же Microsoft знову припиняє її виробництво, але співпрацює з деякими зовнішніми компаніями, щоб надати альтернативні варіанти.

«Якщо ви хочете придбати один із комплектів розробника Azure Kinect, що залишився, їх можна буде придбати до кінця жовтня або до закінчення запасів», – повідомив Сваті Мехта з Microsoft у дописі на вебсайті компанії.

Якщо у вас уже є Azure Kinect, Мехта обіцяє, що ви зможете продовжувати використовувати його «без збоїв».

«Оскільки потреби наших клієнтів і партнерів розвиваються, ми регулярно оновлюємо наші продукти, щоб якнайкраще підтримувати їх. Час від часу це включає впровадження нових можливостей, а також зняття продуктів. Ми ухвалили рішення припинити виробництво Azure Kinect Developer Kit, але це далеко не кінець цієї технології, оскільки вона й надалі буде доступна через нашу партнерську екосистему», – наголосив посадовець.

Однією з альтернативних пропозицій є Femto Bolt від Orbbec, який використовує модуль камери глибини, що міститься у комплекті розробника Azure Kinect.

Перший Kinect був запущений з Xbox 360. Спочатку передбачалося, що новіша версія буде обов’язковою для використання Xbox One, але Microsoft змінила цю політику перед випуском консолі. Лише через кілька місяців після її виходу компанія анонсувала появу Xbox One, яку не постачала у комплекті з Kinect.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.