ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Embrace додає підтримку OpenTelemetry до SDK на iOS та Android

author avatar ProIT NEWS

Компанія Embrace оголосила, що додає підтримку програмного забезпечення агента OpenTelemetry із відкритим вихідним кодом до своїх комплектів розробки програмного забезпечення (SDK), які забезпечують спостережливість застосунків iOS та Android. Про це повідомляє DevOps.com.

Ендрю Туналл, керівник продуктів Embrace, сказав, що оскільки все більше команд DevOps стандартизують OpenTelemetry для збору телеметричних даних із застосунків, зростає потреба у платформах спостережливості для їх підтримки.

Команди DevOps тепер можуть використовувати Embrace SDK для експорту даних телеметрії із мобільних застосунків на будь-яку серверну платформу спостереження, яка підтримує OpenTelemetry. Спочатку Embrace забезпечує підтримку журналів і трасування, а незабаром з’явиться підтримка метрик.

Компанія розробила платформу спостереження, яка спочатку була призначена спеціально для команд інженерів, які працюють над мобільними застосунками.

Зараз багато з цих команд співпрацюють із командами DevOps, оскільки все більше організацій використовують мобільний підхід до розробки застосунків. Серед клієнтів Embrace – Adidas Runtastic, Cameo, GOAT, Hatch, Ibotta, Marriott, The New York Times, Warby Parker, Yahoo! і Wildlife Studios.

OpenTelemetry набирає популярності

Розроблений під егідою Cloud Native Computing Foundation (CNCF), OpenTelemetry визначає формат інструментів, який спрощує централізоване керування збором показників, журналів і трасувань за допомогою програмного забезпечення із відкритим кодом. Він набирає обертів, оскільки все більше команд DevOps прагнуть раціоналізувати кількість ПЗ комерційних агентів, яке необхідно розгортати, оновлювати та керувати ним.

Однак занадто багато організацій все ще покладаються на застарілі засоби моніторингу реальних користувачів (RUM), відстеження помилок, а також інструменти звітування про збої для керування мобільними програмами, які не забезпечують рівень розуміння, необхідний для виявлення основних причин проблем із продуктивністю.

Платформи спостережливості навпаки дають змогу командам DevOps збирати телеметричні дані, які вони можуть запитувати, замість відстеження кількох спрощених показників. У випадку Embrace дані включають такі сигнали, як збої, помилки, програма не відповідає (ANR), трасування продуктивності, проблеми з пам’яттю та повні сеанси користувача.

Майже кожна організація, яка розробляє програмне забезпечення, тепер підтримує принаймні одну або кілька мобільних програм. Хоча до них і висуваються унікальні вимоги, зрештою економічно ефективніше буде централізувати керування програмами незалежно від того, на якій саме платформі вони працюють.

Раніше ProIT повідомляв, що Google додає ШІ-інструмент Gemini Cloud Assist для автоматизації робочих процесів DevOps.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.