ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Microsoft припиняє свою програму Windows Insider MVP

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft збирається припинити свою програму Windows Insider MVP (Most Valuable Professional) 31 грудня 2023 року, повідомляє Windows Central.

Представник Microsoft підтвердив цю новину під час розмови з журналістом The Register й опублікував таку заяву:

«Намагаючись консолідувати програми в стилі MVP у Microsoft, ми вирішили припинити програму Windows Insider MVP з 31 грудня 2023 року. Всі наші наявні Windows Insider MVP будуть номіновані для участі у програмі Microsoft MVP, яка має подібні переваги та можливості продовжувати спілкуватися з нами й взаємодіяти із багатьма іншими MVP у всьому світі».

Називаючи програму «цінним споживчим ресурсом», MVP Microsoft висловив занепокоєння з приводу подальших кроків компанії, заявивши:

«Сумно, що навколо флагманського продукту Microsoft більше не буде спільноти MVP».

Що таке програма Windows Insider MVP?

Програма Windows Insider MVP – це, по суті, система нагород, розроблена для відзначення технологічних експертів і лідерів спільноти за демонстрацію їх досвіду в цій галузі та не відставання від тенденцій, головним чином Windows, разом з іншими продуктами та службами Microsoft.

Як мені стати MVP?

Ви повинні продемонструвати свій досвід і майстерність у техніці, беручи активну участь у технічній спільноті через статті, блоги, форуми та соціальні мережі. Ви також повинні бути помічені за свій внесок у технологію, щоб отримати статус MVP.

Які бонуси отримують MVP?

На відміну від очікувань більшості людей, MVP Microsoft не отримують жодної винагороди від компанії. Натомість професіонали можуть отримати доступ до різноманітних пільг і переваг, зокрема ранній доступ до продуктів Microsoft та ексклюзивні канали зв’язку з командами продуктів.

Звичайно, переваги суттєвіші, але MVP підписують NDA після підтвердження свого статусу MVP, щоб переконатися, що більшість деталей щодо нагороди залишаються конфіденційними.

Як довго діє Microsoft MVP?

Статус MVP діє протягом 1 року. Очікується, що професіонали подадуть заявку на відновлення свого статусу після закінчення цього періоду (заявки зазвичай подаються в липні). Мета полягає у тому, щоб MVP продовжували демонструвати свою майстерність, навички та величезні знання в галузі технологій.

Що це означає для програми оцінювання Windows?

Представник Microsoft лише підтвердив, що компанія припиняє програму Windows Insider MVP, і не згадав про програму Windows Insider. З огляду на це, сумнівно, що Microsoft буде втручатися у програму. Особливо з урахуванням кількох звітів, які вказують на те, що компанія готується випустити свою наступну основну версію Windows у 2024 році.

Корпорація Microsoft здебільшого використовує програму Windows Insider Program для тестування нових функцій та отримання відгуків від користувачів перед відправленням змін у широку доступність. Тому ймовірність того, що компанія припинить роботу програми, особливо в такий критичний час, як цей, дуже мала.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.