ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Oracle представляє підтримку JavaScript у MySQL

author avatar ProIT NEWS

Oracle представила підтримку JavaScript у базі даних MySQL, що дає змогу розробникам писати програми на JavaScript всередині сервера бази даних MySQL. Про це повідомляє InfoWorld.

Збережені програми JavaScript запускатимуться за допомогою GraalVM (GraalVM – це віртуальна машина Java (JVM) і Java Development Kit (JDK), створена Oracle), яка забезпечує середовище виконання, сумісне з ECMAScript, для виконання програм JavaScript.

Розробники можуть отримати доступ до цієї можливості MySQL-JavaScript у попередній версії MySQL Enterprise Edition, яку можна завантажити через Oracle Technology Network (OTN).

MySQL-JavaScript також доступний у хмарній службі MySQL Heatwave в Oracle Cloud Infrastructure (OCI), AWS і Microsoft Azure.

В Oracle зазначили, що JavaScript забезпечує простий синтаксис, підтримує сучасні мовні функції та багату екосистему багаторазово використовуваних модулів коду. Тоді як MySQL із відкритим кодом буде «природним вибором» бази даних для розробників JavaScript.

Підтримка збережених програм JavaScript підвищить продуктивність розробників MySQL завдяки використанню екосистеми з більшою кількістю розробників, здатних писати збережені програми. Ці програми пропонують перевагу, мінімізуючи рух даних між сервером бази даних і програмами.

За словами Oracle, MySQL-JavaScript відкриває можливості в дизайні застосунків, які колись були обмежені компромісом. Програми, що зберігаються на JavaScript, дають змогу розробникам обійти переміщення даних і реалізувати розширену логіку обробки даних у базі даних. Oracle навела випадки використання, такі як вилучення даних, форматування даних, перевірка даних, стиснення та кодування даних, а також перетворення даних.

Раніше ProIT розповідав про створення масштабованих хмарних програм за допомогою MySQL.

MySQL 5.7: оновити чи перенести? Читайте про це на ProIT.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.