ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Red Hat Developer Hub тепер загальнодоступний

author avatar ProIT NEWS

Компанія Red Hat оголосила, що її платформа для розробників Developer Hub тепер загальнодоступна. Платформа, заснована на проєкті CNCF Backstage, підвищує продуктивність та ефективність розробників, об’єднуючи різні аспекти процесу розробки у єдину платформу, повідомляє SD Times.

За словами представників компанії, Developer Hub було створено, щоб надати командам DevOps інструменти, необхідні для подолання вузьких місць та інших проблем, таких як складність, відсутність стандартизації та когнітивне навантаження.

Developer Hub містить портал самообслуговування, який надає розробникам всю необхідну інформацію в одному місці. Це включає доступ до різних консолей, каталог програмного забезпечення й актуальну документацію. Вказане приносить користь не лише співробітникам, які вже працюють, але й полегшує процес адаптації для нових працівників, наприклад, прискорюючи пошук речей.

Він також надає кілька шаблонів програмного забезпечення, що полегшує розробникам налаштування шаблонного коду, необхідного для створення власного програмного забезпечення поверх нього.

Платформа має динамічні можливості керування плагінами, використовуючи ту саму архітектуру плагінів, що й Backstage.

Розробники можуть встановлювати, оновлювати та видаляти плагіни без необхідності відключати систему. Користувачі можуть завантажувати перевірені плагіни з Red Hat або використовувати плагіни спільноти, які відповідають їхнім потребам.

Один з офіційних плагінів Red Hat надає можливості керування доступом на основі ролей (RBAC), що дає адміністраторам більше контролю над тим, хто й до чого має доступ.

«Внутрішні платформи розробників – це комфортне місце, де предметне знання та найкращі практики перетинаються зі стандартизованими інструментами та процесами, забезпечуючи досвід розробника. Це призводить до вищої продуктивності, швидшого виходу на ринок і більш ефективного шляху до інновацій. Центр розробників Red Hat дає змогу організаціям пришвидшити впровадження IDP та розширити їх на підприємстві гнучким, більш безпечним і повністю підтримуваним способом», – сказав Баладжі Сівасубраманян, старший директор управління продуктами інструментів розробника в Red Hat.

Раніше ми повідомляли, що три основних конкуренти Red Hat у галузі корпоративного Linux об’єдналися, щоб створити альтернативу програмному забезпеченню на основі Red Hat. Це відбулося після того, як на початку цього літа компанія внесла зміни в умови використання, ускладнивши доступ до вихідного коду.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.