ProIT: медіа для профі в IT
2 хв

Senser розширює охоплення AIOps для керування SLO і SLA

author avatar ProIT NEWS

Компанія Senser розширює охоплення своєї платформи штучного інтелекту для ІТ-операцій (AIOps). Тепер вона включає можливість визначати та підтримувати Service Level Agreement (SLA) і Service Level Objective (SLO). Про це повідомляє DevOps.com.

SLO – це набір внутрішніх цілей ефективності, які вимагають доступу до телеметричних даних від індикаторів рівня обслуговування (SLI), тоді як SLA – це офіційне зобов’язання щодо підтримки певних рівнів обслуговування.

Генеральний директор Senser Амір Крайден сказав, що платформа компанії AIOps збирає дані з SLI, а потім застосовує прогнозні моделі ШІ, щоб ІТ-команди могли досягти SLO і SLA.

Платформа Senser AIOps використовує розширений фільтр пакетів Берклі (eBPF) і технологію графів, щоб отримати видимість у всьому ІТ-середовищі. Алгоритми машинного навчання потім використовуються для агрегування й аналізу цих даних, щоб визначити порогові значення для прогнозування продуктивності, а також дати рекомендації щодо контрольних показників для відстеження SLO і SLA.

Цей підхід забезпечує єдине джерело визначення фактичного рівня обслуговування, що надається на основі інтерфейсів програмування застосунків (API), і дає змогу визначити першопричину проблем.

ІТ-команди десятиліттями намагалися досягти та підтримувати SLA і SLO, але з огляду на всі залежності, які існують у розподіленому обчислювальному середовищі, їм важко досягти цієї мети.

Senser обґрунтовує застосування штучного інтелекту для визначення, підтримки та керування SLO і SLA таким чином, щоб зменшити рівень когнітивного навантаження. Також компанія працює над додаванням генеративних можливостей штучного інтелекту, щоб надавати підсумки, які пояснюють, які ІТ-події відбулися.

Загалом мета полягає в тому, щоб надати ІТ-командам більш ефективний цілісний підхід до моніторингу і спостережуваності, чого не зможуть досягти та підтримувати застарілі платформи. В основі цієї можливості лежить eBPF – технологія, яка дозволяє програмному забезпеченню працювати у мікроядрі Linux. Це дає змогу масштабувати набагато більші рівні пропускної здатності, оскільки вони більше не працюють у просторі користувача. Вказане особливо важливо для будь-якої програми, якій потрібно динамічно обробляти величезні обсяги даних майже в режимі реального часу.

Оскільки кількість організацій, які використовують останні версії Linux, продовжує збільшуватися, буде отримано більше практичного досвіду роботи з eBPF, яка знижує загальну вартість роботи ІТ-команд.

Раніше ProIT розповідав, яким був 2023 рік для DevOps: огляд стану ринку.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.