ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Uber тестує сервіс, який дозволяє наймати водіїв для роботи по дому

author avatar ProIT NEWS

Uber експериментує з новою послугою, яка дозволяє користувачам наймати водіїв із її застосунку для виконання повсякденних домашніх справ і проєктів, повідомляє The Verge. Сервіс під назвою Uber Tasks буде запущений у тестовому форматі найближчими тижнями у Форт-Майерсі (Флорида) та Едмонтоні (Альберта).

Видання Bloomberg ще у вересні знайшло докази нової опції Chore у коді програми Uber. Uber Tasks – це, по суті, онлайновий ринок для позаштатних робітників, схожий на TaskRabbit або Thumbtack, тільки ви рекламуєте завдання спеціально для водіїв і кур’єрів Uber, які можуть зареєструватися у програмі.

Згідно із заявою, наданою The Verge речником Uber Конором Фергюсоном, користувачі у межах пілотного проєкту можуть пропонувати водіям таку роботу, як складання меблів, прибирання снігу, домашнє прання, пакування/розпакування, святкове оформлення, прибирання подвір’я, догляд за садом і косіння газону.

Кур’єри та водії Uber можуть переглядати незатребувані завдання з відображенням приблизних прибутків перед бронюванням.

«Ми завжди думаємо про те, як надати людям більше способів заробітку з Uber. Цей невеликий пілотний проєкт — це найновіший спосіб для водіїв і кур’єрів використовувати свої навички у роботі та заробляти за власним графіком», – сказав Фергюсон у коментарі The Verge.

Попри те, що минулого тижня Uber звітувала про другий прибутковий квартал 2023 року поспіль, зростання компанії є повільним. Протягом останніх місяців компанія вживала інших спроб отримати додатковий дохід, включно із запуском нового сервісу бронювання авіаквитків у Великій Британії та розміщенням відеореклами у своїх застосунках.

Раніше ProIT повідомляв, що Uber починає поїздки на безпілотних автомобілях Waymo.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.