ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

YouTube підвищив якість відео для Android та Google TV для передплатників Premium

author avatar ProIT NEWS

YouTube продовжує розвиватися і пропонує своїм передплатникам Premium кращу якість відео. Після успішного тестування на деяких пристроях iOS компанія впроваджує покращену 1080p HD-якість відео на пристроях Android та Google TV.

Нова функція пропонує вищий бітрейт, що забезпечує чіткіше та більш деталізоване відео. Це особливо корисно для медійного контенту з великою кількістю деталей та руху.

Кілька користувачів вже поділилися своїми враженнями щодо цих нововведень на різних онлайн-платформах, повідомляє Androidcentral.

Важливо зазначити, що стандартний варіант 1080p залишається доступним як для звичайних користувачів, так і абонентів Premium. Це означає, що YouTube не збирається видаляти вказану опцію для безкоштовних користувачів, хоча такі чутки раніше були.

За допомогою підвищеного бітрейту YouTube сподівається зробити свою преміальну передплату більш привабливою для тих, хто цінує якість відео.

Завдяки введенню плати за підвищений бітрейт 1080p потокового відео для передплатників Premium YouTube отримає додатковий дохід. Це допоможе компанії продовжувати розвиватися та надавати користувачам якісний контент.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.