ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Вебсервер WinterJS на основі Rust досягає версії 1.0

author avatar ProIT NEWS

WinterJS 1.0, вебсервер JavaScript, написаний на Rust, надійшов від постачальника середовища виконання WebAssembly Wasmer. Надзвичайно швидке середовище виконання JavaScript від Wasmer підтримує програми Cloudflare і компоненти React Server і може бути скомпільоване до WebAssembly, повідомляє InfoWorld.

Оприлюднений 11 березня WinterJS 1.0 описаний Wasmer як найшвидший вебсервер JavaScript і тепер підтримує програми Cloudflare і компоненти React Server.

WinterCG-сумісне середовище виконання JavaScript використовує механізм JavaScript SpiderMonkey для виконання JavaScript і Tokio для обробки основних HTTP-запитів і циклу подій JavaScript.

WinterCG, що розшифровується як Web-interoperable Runtimes Community Group, є групою спільноти W3C, яка надає простір для середовища виконання JavaScript для співпраці над сумісністю API.

WinterJS можна скомпілювати до WebAssembly і запускати на платформі розгортання застосунків Wasmer Edge.

WinterJS пропонує неймовірну швидкість, сумісність з API Cloudflare і підтримку таких вебфреймворків, як Next.js. Він здатний обробляти 150 тисяч запитів на секунду. WinterJS було представлено у жовтні 2023 року.

Раніше ProIT повідомляв, що Білий дім закликає розробників відмовитися від C і C++.

Читайте також на ProIT про вибір правильної мови програмування: якими є тенденції й тренди.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.