ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Вечір п’ятниці: якщо не можете знайти нову роботу, спробуйте Tinder

author avatar ProIT NEWS

Час, коли застосунки для знайомств використовувалися лише для романтики, минув. Тепер вони пов’язані з нетворкінгом і можуть допомогти з пошуком нової роботи.

Хоча популярні застосунки для знайомств на кшталт Tinder не призначені для працевлаштування, ви можете використати їх саме з цією метою, пише The Guardian. І багато хто вже так робить.

Журналіст Wall Street Journal поспілкувався з жінкою на ім’я Грейс, у профілі якої в Hinge (застосунок для знайомств) її ідеальні нічні побачення описані як «похід на технічні конференції» й «ініціювання співпраці з брендом».

Грейс заявила, що не шукає романтичних пригод на цій платформі, а використовує Hinge лише як професійний мережевий інструмент.

Багато молодих спеціалістів і роботодавців все частіше замість сайтів пошуку роботи відвідують сайти знайомств, щоб знайти та поспілкуватися з потенційними колегами.

«Якщо ви живете у спільноті, де домінує одна галузь (скажімо, Сан-Франциско для технологій), то, ймовірно, зустрінете купу людей з тією ж роботою, що й у вас, у застосунках для знайомств. Підключившись, ви зможете ділитися інсайдерськими новинами та вакансіями», – йдеться в матеріалі The Guardian.

У січні 2023 року одна з таких історій незвичайного працевлаштування стала вірусною: користувач Twitter познайомився з працівником відділу кадрів стартапу у застосунку для побачень Bumble, потім почав говорити з ним про працевлаштування і врешті-решт отримав роботу.

Цей тренд бере початок з 2021 року, коли захоплення побаченнями віч-на-віч було охолоджено через смертоносну глобальну пандемію, а застосунки для знайомств були оголошені «вільними від мікробів» і безпечними місцями для «зустрічей».

У звіті того ж року було виявлено, що 8% британців знайшли корисні у плані нетворкінгу контакти через програми для знайомств.

Такий підхід до використання Tinder та інших подібних застосунків стирає межу між романтикою і професіоналізмом і може звучати як нічний кошмар HR.

З етичної точки зору сумнівно використовувати концепцію любові, щоб знайти роботу. Такий підхід працює, лише якщо кожен абсолютно чітко розуміє, чого хоче від спілкування на платформі, – нетворкінгу з подальшим працевлаштуванням або ж інтимних пригод.

Раніше ProIT повідомляв, що Tinder тестує інструмент штучного інтелекту, який підбирає найкращі фотографії користувачів для їхніх профілів. Це має підвищити шанси на «свайп праворуч» і вдале побачення.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.