ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Оновлення Tinder: друзі та родичі тепер можуть рекомендувати вам партнерів

author avatar ProIT NEWS

Застосунок для романтичних знайомств Tinder дозволить друзям і родичам користувачів рекомендувати їм потенційних партнерів. За допомогою нової функції Tinder Matchmaker користувачі зможуть надавати іншим доступ до своїх облікових записів на 24 години, щоб вони могли пропонувати вподобайки, повідомляє BBC.

Tinder стверджує, що це зробить побачення «командним видом спорту», але один експерт зі знайомств попередив, що через це оновлення можуть виникнути проблеми з конфіденційністю.

Немає нічого незвичного в тому, щоб обговорювати з друзями свайпи або потенційні збіги в реальному житті чи навіть передавати телефон комусь іншому, щоб на деякий час керувати свайпами. Тож функція Matchmaker надсилає профілі групі людей, обраних користувачем, щоб вони могли продивитися збіги та висловити свою думку. Ця група не може ставити уподобайки чи відхиляти потенційні збіги, але може давати рекомендації.

Така функція спочатку буде розгорнута в 15 країнах, у тому числі Великобританії, США й Австралії, а за кілька місяців стане глобальною.

Експертка з побачень та знайомств Сара Луїза Райан поділилася з виданням своїм єдиним застереженням щодо нової функції Tinder: профілем однієї особи можна ділитися цифровим способом з іншими людьми. Це означає, що до 15 людей можуть переглядати профіль без необхідності входу в Tinder.

«Одна з головних причин, чому мої клієнти звертаються до мене, це конфіденційність. Якщо ви користуєтеся застосунком для знайомств, ви із задоволенням залишите цифровий слід, але з іншими неодруженими людьми з іншого боку. Тож думка про те, що [до 15] людей, яких ви не знаєте і не обов’язково бачите їхні обличчя, дивляться на ваш профіль… Я не знаю, як я до цього ставлюся», – сказала фахівчиня.

Однак пані Райан зазначила, що Tinder загалом має хороші результати щодо конфіденційності даних.

Своєю чергою в Tinder повідомили BBC:

«Ви можете відмовитися від показу вашого профілю в інтерфейсі Matchmaker, завершити всі активні сеанси Matchmaker або запросити друзів стати вашими Matchmaker через налаштування».

У 2016 році компанія заявила, що перегляне свою політику конфіденційності даних після того, як її звинуватили у зборі особистих даних користувачів без їхньої згоди.

У лютому 2023 року застосунок випустив «Режим анонімного перегляду» для платних підписників, який показує профілі користувачів лише тим, хто їх уже вподобав.

Пані Райан зазначила, що пошук пари для друзів і членів сім’ї є поширеним явищем у багатьох громадах, оскільки сама працювала з клієнтами-євреями та сикхами.

«Аутсорсинг подорожі до пошуку кохання не є чужою концепцією», – сказала експертка.

Сторонні люди можуть дати більш об’єктивне бачення потенційних збігів, додала вона, хоча занадто багато думок можуть «затьмарити судження».

Зазначимо, що застосунок для знайомств Hinge запустив подібну функцію у 2017 році, але зараз її закрили. З 2019 року Hinge повністю належить Match Group, материнській компанії Tinder.

Тим часом конкурентна програма для знайомств Bumble має функцію, за допомогою якої окремими профілями можна ділитися з друзями за межами програми.

Раніше ProIT розповідав про ще одне оновлення Tinder.

Також ми писали, що застосунок пропонує найактивнішим користувачам VIP-підписку за $499 на місяць.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.