ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

WhatsApp дозволить користувачам входити у два облікові записи одночасно

author avatar ProIT NEWS

Сьогодні WhatsApp оголосив про те, що користувачі зможуть використовувати два облікові записи одночасно. Це означає, що ви можете перемикатися між двома обліковими записами в одному екземплярі WhatsApp, повідомляє TechCrunch.

Марк Цукерберг оголосив про цю функцію на своїй сторінці у Facebook і сказав, що незабаром вона стане доступною для користувачів.

До цього людям доводилося носити два телефони, щоб використовувати два облікові записи WhatsApp. Тепер же компанія дає змогу використовувати лише один телефон для двох облікових записів.

Виробники телефонів, серед яких Xiaomi й Oppo, також мають функцію клонування застосунків, щоб дозволити людям користуватися перевагами кількох екземплярів WhatsApp.

«Це корисно для перемикання між обліковими записами, такими як ваш робочий та особистий. Тепер вам більше не потрібно щоразу виходити із системи, носити два телефони або турбуватися про обмін повідомленнями з неправильного місця», – йдеться у повідомленні компанії в блозі.
Кілька облікових записів WhatsApp

Користувачі можуть перейти в «Налаштування» > «Додати обліковий запис», щоб додати другий обліковий запис.

Під час налаштування вам знадобиться другий телефон із SIM-карткою або телефон із фізичною чи eSIM-карткою для кількох SIM-карток. Компанія повідомила, що можна керувати окремими сповіщеннями та налаштуваннями конфіденційності для кожного облікового запису.

Також у WhatsApp попередили про підроблені версії програми, щоб запобігти можливому шахрайству.

Раніше цього тижня WhatsApp запровадив підтримку ключа доступу для версії Android, щоб користувачі могли входити у програму без двофакторної автентифікації на основі SMS.

Нагадуємо, що WhatsApp продовжує впроваджувати нові можливості. Так, нещодавно було запущено канали за аналогією з Telegram у 150 країнах, водночас у компанії заперечили можливість розміщення реклами.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.