ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Xiaomi відмовиться від MIUI – популярну оболонку замінить MiOS

author avatar ProIT NEWS

Китайська компанія Xiaomi використовує бренд MIUI для інтерфейсу користувача мобільної операційної системи Android з 2010 року. Tech News Space стало відомо, що виробник планує відмовитися від цієї назви й незабаром замінити її на MiOS.

За роки існування оболонки MIUI китайській компанії вдалося створити значну базу користувачів. За наявними даними, пристроями MIUI наразі щомісяця користуються 564 мільйони людей у ​​всьому світі.

Остання версія MIUI 14 була анонсована у грудні минулого року. За даними інтернет-джерел, Xiaomi має намір відмовитися від використання бренду MIUI, а наступна версія оболонки буде називатися MiOS.

Наразі невідомо, чи буде MiOS новою назвою інтерфейсу Android, встановленого на Android, чи Xiaomi розробляє власну операційну систему для мобільних пристроїв.

Раніше ходили чутки, що Xiaomi хоче наслідувати Huawei, яка випустила свою програмну платформу на основі коду Android Open Source Project. Вважається, що Xiaomi розробляє програмну платформу не тільки для смартфонів і планшетів, а й для носимих пристроїв і навіть електромобілів.

Xiaomi вже зареєструвала торгову марку MiOS і домен mios.cn. Крім того, у китайських ЗМІ з’явилися повідомлення про випуск бета-версії MiOS, яка була доступна деяким місцевим розробникам.

Читайте також на ProIT: Чому китайські дрони не найкращі безпілотники під час війни.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.