ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple займає 5 із 10 позицій у списку найбільш продаваних смартфонів цього року – дослідження

author avatar ProIT NEWS

Apple – на вершині списку 10 найбільш розповсюджених смартфонів цього року, повідомляє Android Authority.

За даними Smartphone Model Market Tracker від Omdia, iPhone 14 Pro Max у першій половині 2023 року був найбільш продаваним смартфоном у світі. iPhone 14 Pro та iPhone 13 зайняли друге і третє місця в рейтингу відповідно.

З десяти найбільш продаваних телефонів року п’ять належать компанії Apple. Omdia повідомляє, що компанія продала 26,5 мільйона одиниць iPhone 14 Pro Max, а iPhone 13 за перші 6 місяців року було продано 15,5 мільйона одиниць.

Компанії Samsung також вдалося забезпечити п’ять місць у чарті. Galaxy А14 зафіксував найбільший обсяг поставок, займаючи п’яте місце у списку (було здійснено продаж 12,4 мільйона одиниць).

Минулого року Galaxy A13 займав третє місце за той же період із 16,2 мільйона поставок. Таким чином, у порівнянні з першою половиною 2022 року Samsung впала як у поставках, так і в рейтингах.

Торік у топ-10 потрапили й дві моделі серії Redmi від Xiaomi, але цього року смартфонів Xiaomi у списку немає.

Однак поставки смартфонів загалом впали. Omdia зазначає, що поставки найпопулярнішої моделі зменшилися на 7,2 мільйона одиниць для цьогорічного iPhone 14 Pro Max. IPhone 13 став найбільш продаваною моделлю минулого року (загалом було відвантажено 33,7 мільйона одиниць).

Раніше ми писали, що Apple увійшла в історію як перша компанія вартістю $3 трлн.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.