ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Продажі iPhone знизилися на 9,6% в усьому світі. У лідерах – Samsung

author avatar ProIT NEWS

Технологічний гігант Samsung посунув Apple з першого місця в рейтингу за кількістю проданих смартфонів у першому кварталі 2024 року. Про це свідчить дослідження, опубліковане Міжнародною корпорацією даних IDC.

Apple лідирувала в цьому списку протягом усього 2023 року. Наразі ж продажі iPhone знизилися на 9,6% в усьому світі. Компанія продала 50,1 мільйона смартфонів за перші три місяці, що менше за середню оцінку аналітиків Bloomberg у 51,7 мільйона.

За словами аналітиків медіа, це найрізкіше падіння з карантинних часів у 2022 році, коли порушилися ланцюжки постачань. Відсоток ринку Apple становить 17,3%, тепер вони на другому місці в рейтингу.

Хоча Samsung повернула собі першість (частка компанії дорівнює 20,8%), її показники дещо знизилися в річному обчисленні й не встигають за 7,8% зростання попиту на смартфони.

Загалом світовий ринок смартфонів у першому кварталі 2024 року зріс на 7,8% в річному обчисленні до 289,4 мільйона одиниць. У звіті зазначено, що галузь ще не повністю вийшла із кризи, але відновлення йде повним ходом.

Директор з досліджень в IDC Набіла Попал сказав, що вони продовжують спостерігати зростання вартості та середньої ціни продажу. Споживачі обирають дорожчі пристрої, щоб користуватися ними довше.

Він також розповів про перерозподіл сил серед 5 популярних компаній.

«Xiaomi відновлює свої позиції після значного спаду, який спостерігався протягом останніх двох років, а Transition стабільно присутній в основній п’ятірці завдяки агресивному зростанню на міжнародних ринках. Два гравці-лідери показали негативне зростання в першому кварталі. Але Samsung, схоже, перебуває у сильнішій позиції, ніж в останніх кварталах», – сказав Набіла Попал.

Раніше ProIT повідомляв, що Samsung розширює ексклюзивні функції штучного інтелекту S24 на старі телефони Galaxy.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.