ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Замість пароля – відбиток пальця або скан обличчя. Windows 11 тестує нові способи авторизації на вебсайтах

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft розширює підтримку ключів доступу у Windows 11, що має на меті замінити паролі більш безпечним і зручним способом входу в систему. Для авторизації на вебсайтах можна буде підтвердити особу за допомогою PIN-коду, відбитка пальця або сканування обличчя. Про це повідомляє The Verge.

Як зазначили у Microsoft, користувачі можуть створити ключ доступу в налаштуваннях вебсайту, а потім вийти з системи, щоб отримати можливість авторизації за допомогою нового методу.

В Edge або Chrome опція входу за допомогою ключа доступу знаходиться під опцією «Windows Hello або зовнішній ключ безпеки». Збереженими ключами доступу можна керувати, перейшовши до «Облікових записів», а потім до «Паролів» у налаштуваннях Windows.

Попри те, що браузер Microsoft Edge протягом багатьох років підтримує основний стандарт вебавтентифікації ключів доступу, його перенесення до Windows Hello має полегшити користувачам керування їхніми обліковими даними на рівні операційної системи.

Минулого року Apple додала підтримку ключа доступу до macOS, iOS та iPadOS, а в жовтні Google оголосила про аналогічний крок як для Android, так і для свого браузера Chrome.

Bleeping Computer протестував нову функцію Windows Hello і зазначив, що вона працює як з обліковими записами Best Buy, так і з Microsoft.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.